Brandon Halsey vs. Rafael Carvalho na Bellator 144

sherdog.com
sherdog.com

Walka o pas wagi średniej zasila kartę październikowej gali.

Były mistrz wagi -84kg Brandon Halsey (9-0) na gali oznaczonej numerem 144 zawalczy z Rafaelem Carvalho (11-1) w walce, której stawką będzie pas kategorii średniej.

Bull dołączył do grona zawodników organizacji Bellator mając na koncie tylko 2 zawodowe pojedynki stoczone na przestrzeni 12 dni. Po wygraniu 3 walk w kategorii półciężkiej Halsey wystartował w turnieju wagi średniej, w którym pokonał Joe Pacheco i Bretta Coopera. Następnie Brandon dostał szansę walki o pas i wykorzystał ją najlepiej jak mógł poddając ówczesnego mistrza, Alexandra Shlemenko po 35 sekundach walki. Na gali Bellator 137 28-latek miał bronić mistrzostwa w walce z Kendallem Grovem (walkę wygrał przez TKO w IV rundzie) jednak wagowy limit 185 funtów przekroczył o ponad kilogram i został pozbawiony mistrzowskiego tytułu.

29-letni Carvalho ma na koncie dopiero 2 walki pod szyldem organizacji Bellator, Brazylijczyk debiutował pojedynkiem na „125” gdzie już w I rundzie znokautował Briana Rogersa. W kolejnej walce Rafael niejednogłośnie na punkty pokonał Joe Schilinga.

Gala Bellator 144 odbędzie się 23 października w Uncasville.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.