Bogdan Stoica vs Jorge Loren i Manhoef vs Paraschiv na SuperKombat New Heroes

29-ego marca fani K-1 będą mieli swoje święto. Jedna z gwiazd organizacji SuperKombat, Bogdan Stoica zmierzy się z hiszpańskim Kickboxerem znanym z ringów K-1, Jorge Lorenem na gali SuperKombat New Heroes. Transmisję z gali przeprowadzi w Polsce telewizja Eurosport.

Dla obu z nich będzie to szansa na odbudowanie się po ostatnich porażkach. Rumuński gwiazdor stracił pas mistrza organizacji SuperKombat w walce z Białorusinem, Igorem Bugajenko, przegrywając na finałowej gali SuperKombat w grudniu zeszłego roku. Bugajenko przerwał tym samym passę ośmiu zwycięstw z rzędu Stoicy.

Loren podobnie jak Stoica, w jednej z ostatnich walk uległ Bugajence. Był to eliminator do walki ze Stoicą o pas dywizji Cruiser organizacji Eduarda Irimny. Hiszpan w swojej karierze brał udział w finałowej eliminacji K-1, ale przegrał wtedy z późniejszym mistrzem, Mirko Filipovicem. W ostatniej walce przegrał w Nowosybirsku przez decyzję po rundzie dodatkowej z Aleksandrem Wezhewatowem.

W walce wieczoru o pas SuperKombat New Heroes w wadze średniej zobaczymy kuzyna słynnego zawodnika K-1 i MMA, Mlevina Manhoefa. Reprezentujący Surinam, Cedric Manhoef zmierzy się z pretendującym do jego tytułu rumuńskim Kickboxerem i pięściarzem, Amansio Paraschivem. Rumun jest mistrzem Interkontynentalnym WKN, po tym jak pokonał we Francji Belga, Lefterio Perego. Manhoef dał się poznać kibicom na gali K-1 World Max Final 4 2013, na której pokonał Ismata Agazade. Trenowany przez Melvina Manhoefa zawodnik zdobył pas SuperKombat New Heroes w listopadzie zeszłego roku, pokonując na punkty Cristiana Mileę. Poniżej rozpiska gali.

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza SuperKombat New Heroes:

71 kg: Cedric Manhoef (Surinam) vs. Amansio Paraschiv (Rumunia)

92 kg: Bogdan Stoica (Rumunia) vs. Jorge Loren (Hiszpania)
65 kg: Ionuț Atodiresei (Rumunia) vs. Stauros Exakoustidis (Grecja)
95 kg: Dănuț Hurduc (Rumunia) vs. Ibo Efe (Niemcy)
65 kg: Cristian Spetcu (Ruuania) vs. TBA
92 kg: Cristian Ristea (Rumunia) vs. TBA

2 thoughts on “Bogdan Stoica vs Jorge Loren i Manhoef vs Paraschiv na SuperKombat New Heroes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *