Bezpłatne treningi online z Tomaszem Drwalem – #trenujwdomuzSWD

TRENUJ W DOMU Z SWD – nowy cykl profesjonalnych treningów online prowadzonych przez Tomasza Drwala i instruktorów ze Szkoły Walki Drwala na kanale SWD GYM!

W tym „domowym” okresie odpowiedzią na potrzeby uczniów SWD jest cykl treningów online prowadzonych przez Tomasza Drwala i instruktorów Szkoły Walki Drwala. Projekt #trenujwdomuzSWD umożliwia rozwijanie nowych umiejętności i zdobywanie wiedzy, która dotąd zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla osób uczęszczających na zajęcia do SWD w Krakowie, Katowicach czy Zabrzu.

15 marca 2020 roku do sieci trafił pierwszy film. Tomasz Drwal poprowadził trening ogólnorozwojowy dla osób, które nie chcą rezygnować z ćwiczeń lub planują wykorzystać ten moment, aby rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Jak mówi „Obecna sytuacja to nie powód, żeby nie ćwiczyć! Traktuję ją badziej jako okazję, żeby użyć internetu do słusznych celów i ruszyć sprzed ekranów laptopów/smartfonów wszystkich tych, którym ten ruch dobrze zrobi.”

Tomasz Drwal razem z instruktorami SWD pokazuje więc, że ćwiczyć można także w domowych warunkach, a chcieć znaczy móc. Publikowanie materiałów treningowych przez SWD GYM to wyjątkowa sytuacja i okazja nie tylko dla uczniów Szkoły Walki Drwala, ale też osób z całej Polski, które dotąd nie miały szansy trenować razem z Tomkiem Drwalem i korzystać z jego autorskich metod nauczania. Każdy film trwa około godzinę zegarową, codziennie publikowane są nowe treningi, ich tematyka jest bardzo zróżnicowana (trening ogólnorozwojowy, bokserski, mma, bjj, kickboxing, kalistenika, joga, gimnastyka) – podobnie jak zróżnicowany jest ich stopień zaawansowania. Otwarcie się na nowego odbiorcę dzięki kanałowi na YT to także kolejny krok, który ma pokazać, że sporty walki (niestety wciąż owiane złą sławą) są dla KAŻDEGO.

Szkoła Walki Drwala powstała w 2006 roku. Tomasz Drwal jest jej pomysłodawcą, założycielem, autorem wykorzystywanych przez nią metod nauczania i trenerem, który czynnie uczestniczy w jej rozwoju. Obecnie Tomasz Drwal pisze książkę, której celem jest zainspirowanie młodego pokolenia do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia. #trenujwdomuzSWD

Informacja prasowa

One thought on “Bezpłatne treningi online z Tomaszem Drwalem – #trenujwdomuzSWD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *