Bellator zainteresowany Rampage’m, nie Barnettem

Na UFC on FOX 6 odbędzie się walka Quinton Jackson vs. Glover Teixeira – będzie to ostatnia walka Rampage pod bannerem ZUFFA. Mając na uwadze fakt, że Strikeforce umarło, zostaje mało opcji, żeby pokazywać się szerszej publice w telewizji. Jedną z nielicznych jest Bellator, który transmituje swoje gale w Viacom i Spike TV, dlatego też pozostaje planem B dla zawodników nie chcących wyjeżdżać z kraju za chlebem i walką.

Szef Bellator Bjorn Rebney w rozmowie z Fight Hub TV powiedział na temat zatrudnienia „Rampage”:

„Josh ma fajny charakter i miał kilka dobrych walk, ale nie znajduje się w naszym kręgu zainteresowań. Oglądałem Rampage’a jeszcze jak walczył w PRIDE. Jest wspaniałym zawodnikiem i niesamowitą osobowością, jestem jego fanem od lat. Przeszedł sporo kontuzji, ale wciąż jest gwiazdą światowego formatu. To, czy pozyskamy go do siebie zależy od wielu czynników, m.in. od jego statusu prawnego z UFC. Zobaczymy.”

Wygląda więc na to, że Josh Barnett będzie musiał pojechać do Japonii, jeśli nadal chce kontynuować karierę w MMA.

21 thoughts on “Bellator zainteresowany Rampage’m, nie Barnettem

 1. Barnett za drogo się ceni jakby spuścił trochę to myślę że Dana mógł by go wziąc na gali w Japonii by sobie odbił bo tam Josh jest gwiazdą a jak nie to dawac go do KaeSWu dla Mameda”trolla” Khalidova hahaha

 2. Jak dla mnie Barnett to zawodnik który na pewno mocno zamieszał by w samej czołówce ciężkich w UFC. Dana zrobiłby duży błąd nie przyjmując go w szeregi UFC, nie sądzę by popełnił taki błąd.

 3. occisor-dokladnie.
  chyba ta informacja inaczej by obiegla swiat niz przez jakis komentarz.
  to chyba josh na swoim twitterze poinformowal by o tym swoich fanow.
  albo ktos z rzadzacych UFC.
  Brednie wypisujecie,co nie zmienia faktu ze chcialbym aby taka informacja byla prawdziwa.

 4. Strikeforce
  Ogarnij się

  Manitou
  Idioto barnett dla ufc już walczył daltego jest tam jego profil! Nie znasz się, nie komentuj i nie obrażaj innych że nie umieją czytać skoro sam nie potrafisz myśleć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.