Bellator rośnie w siłę!

Bellator Fighting Championships zatrudnia nowych zawodników. Tym razem są nimi:

Zawodnicy wagi piórkowej – Nick Gonzalez oraz Joe Soto, zawodnik wagi lekkiej – Edwin Aguilar oraz Diego Garijo, który walczy w wadze lekkiej.

Gonzalez (14-6) walczył i w EliteXC i w Strikeforce. W siedmio-rocznej karierze zdobył tytuł mistrza Freestyle Fighting Championship, Xtreme Fighting Championship oraz King of Kombat. Zwyciężył pięć z siedmiu ostatnich pojedynków, przegrał z Joshem Thomsonem i Yvesem Edwardsem.

Soto (4-0) All-American oraz były numer jeden w rankingu zapaśniczym Iowa Central. Był jednym z najmłodszych uczestników ligi. W mma wszystkie walki zakończył w pierwszej rundzie. Walczył w Palace Fighting Championships oraz Gladiator Challenge.

Aguilar (20-12) zawodnik Team Quest, z 20 zwycięskich pojedynków 15 zakończył przez KO. Urodzony w Mexyku 36-latek dosiada tytuły w Muay Thai, kickboxingu, Sanshou oraz vale tudo.

Garijo (3-1) rozpoczął swoją karierę w Totat Combat, gdzie osiągnął rekord 3-1 (wszystkie trzy zwycięskie walki zakończył przed czasem). Specjalista od jiu-jitsu powraca po 20 miesięcznej przerwie spowodowanej urodzinami synka.

Bellator w ciągu tygodnia poda pełny kalendarz planowanych imprez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *