Bellator podpisuje kolejne kontrakty z zawodnikami

Tym razem Bellator Fighting Championships podpisało kontrakt z hiszpańskim zawodnikiem wagi półśredniej Danielem Taberą, pochodzącym z Meksyku Yahirem Reyesem, Amerykańskim lekkim Toby Imadą oraz Kanadyjczykiem Benem Greerem.

„Daniel, Yahir, Toby oraz Ben nie tylko reprezentują unikalny styl i umiejętności w klatce, ale również pochodzą z różnych części świata. Każdy z nich to czołowy talent kraju, który reprezentują.”

– mówi Bjorn Rebney.

Tabera (12-1-3) przez długi okres walczył dla M-1. Polskim fanom dobrze znany z KSW Extra. Września 2008 roku zremisował z Mamedem Khalidovem.

Reyes (12-5) większość swojej kariery spędził w MMA Xtreme, gdzie zdobył tytuł mistrza wagi piórkowej. Reyes zwyciężył dziewięć z dziesięciu ostatnich walk.

Imada (20-11) weteran Total Combat. Do Bellator trafił po siedmiu zwycięstwach z rzędu. Posiadacz czarnego pasa Judo przeszedł z półśredniej do wagi lekkiej w której pokonał między innymi weterana UFC Zacha Lighta czy Randy’ego Velarde’a.

Greer (11-4) Kanadyjczyk, który walczył pod banderą TKO. W niej uzyskał świetny rekord 9-0. Osiem z jego jedenastu zwycięskich walk zakończyło się przed czasem.

2 thoughts on “Bellator podpisuje kolejne kontrakty z zawodnikami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *