Bellator 31 : Michał Kita vs Dave Herman

Oprócz Damiana Grabowskiego, ostatnio w organizacji Bellator zadebiutował kolejny Polak – Michał Kita. Pochodzący z Zabrza zawodnik jest jednym z najlepszych polskich fajterów w wadze ciężkiej. Na gali Bellator 31 „Masakra” zmierzył się z Dave’m Herman’em.

12 thoughts on “Bellator 31 : Michał Kita vs Dave Herman

 1. B-REAL – nie wiem czy nie blokował go lewa reka przed tym przewrotem. ALe walka niesamowita. A raczej niesamowicie dziwna – po tej peirwszej bombie, myslalem, ze go Kita dobije, albo nawet ze nei bedzie musial, bo padl jak szmaciana lalka… a pozniej zdecydowana przewaga Kity i nagle… klops. Szkoda, bo dobrze sie prezentowal. Tylko ma tendencje do przegrywania w glupi sposob – tak samo bylo z Grabowskim. Przegral przez kopniecie, ktore Damian wyprowadzil z plecow…

 2. Jak będzie lepsza jakość to może będzie lepiej widać. Prawdopodobnie jest tak jak mówisz, bo Michał na pewno próbował by uciekać.

  Jeśli chodzi o samą walkę, to początek w wykonaniu Kity był świetny. Herman zachował zimną krew i nawet próbował założyć dźwignię. Później dominująca pozycja Michała, chwilę nie uwagi i przegrana. Szkoda bo wygrana była w zasięgu ręki. Myślę, że mimo wszystko zaprezentował się lepiej niż Damian, ale niestety nie ma to najmniejszego znaczenia bo obaj mają porażki na swoich kontach.

 3. B-REAL: Dziwne, że Michał się z tego nie uwolnił. Miał chyba sporo miejsca, żeby wcześniej zrobić przewrót w przód i się wydostać.

  Nie miał takiej możliwosci – przeciwnik go kontrolował.

  maro18: A raczej niesamowicie dziwna

  A co tu dziwnego? Kita jest po prostu słaby technicznie i tyle. W każdej walce zostawia kupę luk, które aż proszą się o wykorzystanie.

 4. wg mnie Michal bedac na slasku powinien nawiazac wspolprace z octagonem i trenerem od stojki i od parteru i z bastionem
  jeszzvce shidokan i łamator ale te dwa pierwsze bardzo by mu pomogly pozdrawiam i zycze Michałowi sukcesow i braku kontuzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *