Będzie trylogia konfrontacji między Conorem McGregorem i Natem Diazem?

McGregor vs Diaz 3

Po pierwszej, przegranej walce Conora McGregora z Natem Diazem na UFC 196, Conor zrewanżował się Diazowi pokonując go większościową decyzją na UFC 202.

Czy dojdzie do trzeciej walki między tymi dwoma zawodnikami? Z marketingowego punktu widzenia walka ta byłaby bardzo oczekiwana. Okazuje się, że obaj zawodnicy również są chętni do stoczenia trzeciego pojedynku z tym, że Conor McGregor ma pewien warunek.

„Niespodzianka, niespodzianka! Król powrócił! Jeśli chcesz trylogii, to na moich warunkach. Ja przeszedłem do 170 funtów, teraz ty wróć do 155 funtów i zakończymy, co zaczęliśmy. Wiedziałem, co muszę tym razem zrobić i zrobiłem to.”

Nate Diaz również wyraził zgodę na trzeci pojedynek:

„Przyjechałem tutaj, by walczyć. Chcę trzeciej walki, dałem mu drugą, więc zróbmy to. Dziękuję swojemu teamowi, Richardowi Perezowi, Gilbertowi, Jake’owi i mojemu bratu Nickowi Diazowi, on jest najlepszym fighterem na świecie. Pokój ze Stockton.”

Wydaje się, że decyzja należy teraz do Dana White’a i organizacji, ponieważ mówił on wcześniej, że po tej walce Conor McGregor będzie musiał wrócić do wagi piórkowej i obronić tytuł w walce z Jose Aldo. Jeśli McGregor zrezygnuje z obrony tytuł, to będzie musiał się go zrzec.

„Zdecydowanie nie planujemy trzeciej walki w najbliższym czasie. Nie sądzę, by był ktokolwiek kto chciałby zobaczyć ponownie tę walkę, ale Conor będzie musiał obronić tytuł albo go oddać. Conor powinien obronić tytuł lub podjąć decyzję, aby go zwakować, czy cokolwiek sobie zechce zrobić. Muszę usiąść i pomyśleć co teraz. Gdybym był Conorem, to broniłbym tytułu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *