Bartosz Fabiński vs Wendres Carlos da Silva na PROMMAC 1

Bartosz Fabiński (7-1) zmierzy się z Wendresem Carlos da Silva (10-5) na  PROMMAC.

 Bartek ostatnią walkę wygrał w imponującym stylu odprawiając byłą gwiazdę KSW, Antoniego Chmielewskiego. Teraz czeka go trudniejsze zadanie. Godzilla wygrał 5 ostaniach walk z czego 4 przed czasem, a jednym z pokonanych był Piotr Strus.

Jak widzimy organizatorzy Professional MMA Chalenge, szykują nam naprawdę konkretną rozpiskę. Warto przypomnieć, że na gali zawalczą takie nazwiska jak Drwal czy Kita, a reszta rozpiski też jest na wysokim poziomie.

Informacja organizatora:

”Fani MMA powinni doskonale pamiętać tego zawodnika z gali MMA Attack 2, gdzie w pięknym stylu poddał Piotra Strusa. Od tego czasu Brazylijczyk wygrał dwie kolejne walki i przedłużył pasmo swoich zwycięstw do pięciu. Na gali PROMMAC 1 zaprezentuje się polskim fanom po raz kolejny. Czy tym razem również uciszy widownię jak podczas pamiętnej walki z Piotrem Strusem?

Największym atutem Wendresa jest jego wszechstronność. To kompletny zawodnik MMA, tak samo dobry w każdej płaszczyźnie. Nie sprawia mu różnicy, czy walka toczy się w stójce, w klinczu, czy w parterze. Wszędzie jest w stanie skończyć ją przed czasem. Jego dodatkowym atutem są znakomite warunki fizyczne – wzrost i ogromny zasięg ramion, z którego potrafi znakomicie korzystać.

Każdy kto widział walki Brazylijczyka wie, jak  efektowny i nieszablonowy to zawodnik. Jego obecność w klatce PROMMAC 1 po prostu gwarantuje walkę na światowym poziomie.

Dla Bartosza Fabińskiego pojedynek z „Godzillą” będzie największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Ale dla zawodnika z takim potencjałem i ambicjami, jak Bartek, każda kolejna walka musi być podniesieniem poprzeczki wyżej. Starcie z Wendresem Carlosem pokaże, jak bardzo Bartek rozwinął się w ostatnich latach i czy jest już gotowy na walki dla najwi’ększej organizacji na świecie. Ewentualne zwycięstwo nad Brazylijczykiem może go bardzo mocno do tego przybliżyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *