Badr Hari wraca za kraty, jego apelacja została odrzucona

Badr Hari Facebook

We wtorek zawodnik Kickboxingu Badr Hari został poinformowany przez holenderski sąd o odrzuceniu jego apelacji w kwestii toczącej się przeciw niemu sprawy z 2015 roku.

Hari musi wrócić do Holandii, aby odsiedzieć wyrok dwuletniego pozbawienia wolności, ale według serwisu Fightland, Badr będzie musiał spędzić w więzieniu tylko 6 miesięcy. Wcześniej Hari odsiedział już 8 miesięcy za dwa incydenty, które miały miejsce w latach 2011 i 2012 z czego najpoważniejszym było pobicie przedsiębiorcy Koena Everinka na festiwalu muzycznym. Everink doznał złamania kostki w kilku miejscach, złamania nosa oraz oczodołu.

Ostatni raz Badra Hari widzieliśmy w akcji w zeszłym roku w grudniu na gali GLORY Collision na której zmierzył się z Rico Verhoevenem. Niestety pojedynek ten zakończył się nie tak jak wszyscy by tego oczekiwali czyli przez kontuzję ramienia Marokańczyka w drugiej rundzie. Hari zapowiadał, że jak tylko wyleczy kontuzję, to będzie chciał zmierzyć się ponownie z Verhoevenem, który również wyraził chęć na drugą walkę, ale w związku z odsiadką Badra wszyscy będziemy musieli na tę walkę poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *