Badr Hari nie wytrzymał i odepchnął Arka Wrzoska podczas konfrontacji twarzą w twarz przed walką na GLORY 78

netherlandsnewslive.com

Dwa tygodnie temu Badr Hari był niezwykle pokorny podczas konferencji prasowej z udziałem rywala Arkadiusza Wrzoska z którym zmierzy się w walce wieczoru gali GLORY 78. Jednak już podczas dzisiejszej konfrontacji twarzą w twarz, Hariego poniosły nerwy.

„Przegrana czyni cię pokornym” – powiedział Hari podczas wcześniejszej konferencji. Legenda kickboxingu walcząca pod marokańską flagą w ostatnich latach nie radziła sobie najlepiej w wadze ciężkiej GLORY. W kolejnej walce zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem dla którego będzie to czwarta walka w organizacji GLORY. Jednocześnie Wrzosek jest kimś, kogo Hari darzy ogromnym szacunkiem. Zwycięstwo może być dla Hariego nowym początkiem w GLORY, a porażka według ekspertów może być katastrofalna w skutkach.

O ile jednak na konferencji prasowej Hari podkreślał głównie swój szacunek do Wrzoska, o tyle podczas dzisiejszej konfrontacji był bezlitosny. Po początkowym spóźnieniu się na wydarzenie, podczas konfrontacji twarzą w twarz mocno odepchnął Wrzoska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *