B.J. Penn: Teraz moim głównym celem jest zdobycie trzeciego mistrzostwa

Getty images / UFC

The Prodigy stawia sobie bardzo ambitne cele.

B.J. Penn (16-10-2, 12-9-2 w UFC) nie wygrał walki od listopada 2010r. a po remisie w walce z Jonem Fitchem Hawajczyk przegrał trzy z rzędu walki z Nickiem Diazem, Rorym MacDonaldem oraz Frankie Edgarem. Po ostatniej porażce zapowiedział odejście na sportową emeryturę jednak zdecydował się powrócić i kontynuować walki w wadze piórkowej. Przed niedzielną walką z Yairem Rodriguezem Penn stawia sobie dalekosiężne cele.

Teraz moim głównym celem jest zdobycie trzeciego mistrzostwa a wtedy zobaczymy. Jeśli to zajmie trochę czasu to może odejdę. Jeśli pójdzie szybko to może pójdę do wagi lekkiej. Nie wiem, nie wiem. Jestem tutaj by walczyć i w niedzielę mam zamiar wygrać. Później szybko zobaczycie mnie ponownie, z pewnością.

To co mnie nadal nakręca to chęć bycia coraz lepszym. Kocham MMA. Kocham wszystko z tym związane. Zdecydowanie, trzeci mistrzowski tytuł jest czymś co w 100% mnie nakręca – zdobycie trzech mistrzostw w trzech różnych kategoriach wagowych byłoby dla mnie niesamowitym osiągnięciem. Wtedy mógłbym spać spokojnie.

B.J. nieco odlatuje czy pas wagi piórkowej jest w jego zasięgu, jak sądzicie?

5 thoughts on “B.J. Penn: Teraz moim głównym celem jest zdobycie trzeciego mistrzostwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.