Aspen Ladd vs. Macy Chiasson i Maycee Barber vs. Miranda Meverick na UFC Fight Night 193

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pojedynki kobiet w karcie lipcowej gali.

Organizacja UFC podała informację o pierwszych walkach, która trafiły do rozpiski gali UFC Fight Night 193. W limicie wagi koguciej Aspen Ladd (9-1, 4-1 w UFC, #3 w rankingu UFC) zmierzy się z Macy Chiasson (7-1, 5-1 w UFC, #9 w rankingu UFC), z kolei w kategorii muszej Maycee Barber (8-2, 3-2 w UFC, #14 w rankingu UFC) podejmie Mirandę Maverick (9-2, 2-0 w UFC, #15 w rankingu UFC).

Ladd po zanotowaniu trzech zwycięstw w UFC, mierzyła się z wysoko notowaną Germaine de Randamie jednak pojedynek przegrała po 16 sekundach po kontrowersyjnej interwencji sędziego. W ostatniej walce Aspen znokautowała Yanę Kunitskayę.

Chiasson na UFC on ESPN 21 walczyła z Marion Reneau, doświadczoną rywalkę pokonała decyzją sędziów. Wcześniej w taki sam sposób odprawiła także Shannę Young.

Barber rozpoczęła przygodę z UFC od trzech zwycięstw przed czasem jednak później, decyzjami sędziów, przegrała walki z Roxanne Modafferi i Alexą Grasso.

Maverick trafiła do największej organizacji MMA na świecie w zeszłym roku, w oktagonie UFC pokonała Lianę Jojuę i Gillian Robertson.

Gala UFC Fight Night 193 odbędzie się 24 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.