Arkadiusz Wrzosek zadebiutuje na gali GLORY 62 w ośmioosobowym turnieju wagi ciężkiej

Arkadiusz Wrzosek Instagram

Arkadiusz Wrzosek ogłosił na swoim Instagramie wspaniałą wiadomość o debiucie w największej organizacji K-1 – GLORY Kickboxing do którego dojdzie 8 grudnia na gali GLORY 62: Rotterdam.

Wrzosek jest w tym roku bardzo aktywny, ponieważ grudniowy pojedynek będzie jego czwartą walką w tym roku. W marcu na gali FEN 20, reprezentant warszawskiego klubu Uniq Fight Team pokonał przez decyzję Artura Bizewskiego broniąc tytułu mistrza wagi ciężkiej. Dwie kolejne walki Wrzosek stoczył na galach Granda Pro 6 i Granda Pro 7 w kwietniu i październiku na których pokonał odpowiednio Pawła Woronina przez TKO w pierwszej rundzie i Vladimira Toktasynova przez TKO w pierwszej rundzie. Stawką tej ostatniej walki był tytuł międzynarodowego mistrza Polski ISKA.

W Rotterdamie Arkadiusz Wrzosek wystąpi w ośmioosobowym turnieju wagi ciężkiej, którego pula nagród to 150 tys. dolarów. Przed Wrzoskiem bardzo trudne wyzwanie, ponieważ w turnieju wystąpią bardzo mocni zawodnicy: Benjamin Adegbuyi, Jamal Ben Saddik, Guto Inocente, Jahfarr Wilnis, Junior Tafa, Tomas Mozny, Mohamed Abdallah.

Tak Arek Wrzosek skomentował swój przyszły debiut w organizacji GLORY:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

JUŻ OFICJALNIE MOGĘ SIĘ POCHWALIĆ!🔥 Kolejne marzenie spełnione, podpisałem kontrakt z @glorykickboxing , największą organizacją na świecie!!! Zadebiutuje podczas gali Glory 62 w Rotterdamie już 8 grudnia i od razu dostaje wielką szansę, udział w 8 osobowym turnieju wagi ciężkiej z pulą nagród 150tys dolarów💪🏻 Oprócz mnie zawalczą w nim najlepsi zawodnicy na świecie, jestem mega dumny ze będę bił się z największymi gwiazdami K-1🔥 Następne marzenie zamieniłem w zrealizowany cel, skoro już tu jestem to czas narobić trochę zamieszania 😈 Widzimy się na @rotterdam.ahoy! 🇬🇧 Finally! 8.12 my debut in glory! On Glory 62 I will take part in a heavyweight tournament with a prize pool of $ 150,000. See you in Rotterdam! #hardworkpaysoff #dreamcometrue #nothingcanatopme #glory #glory62

Post udostępniony przez Arkadiusz Wrzosek (@arekwrzosek)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.