Antonio Silva vs Fedor Emelianenko – oficjalny trailer.

Oprócz tytułowego starcia w tej części turnieju wystąpi Andrei Arlovski, który skrzyżuje rękawice z Sergeiem Kharitonovem. Pomimo kalendarzowej zimy wydarzenie z 12 lutego zapowiada się naprawdę gorąco !

11 thoughts on “Antonio Silva vs Fedor Emelianenko – oficjalny trailer.

 1. ostatnio czytałem wypowiedzi Fedora że już nie popełni takiego błędu z Werdum oraz niech nie myślą że znalezli moja słaba stronę czyli parter, a najlepsza wypowedz była Antonio nogi Minotoura z ktorym fedor wygrał dwa razy. Mówił że walka silvy i fedora jest przedwczesnym finałem i wskazal barnetta ja uwazam że ambicja Fedora da gore i on ich wszystkich rozniesie….

 2. Jestem ciekaw czy zauważyliście jak zajebisty szwindel marketingowy tkwi w tym turnieju w obec Fedora.

  a) Fedor jeśli przejdzie do półfinałów to na 80% spotka się z Alistarem. Nawet jeśli go pokona, to aby dostać tytuł, będzie musiał pokonać go drugi raz, po turnieju.

  b) Fedor wciąż czeka na rewanż z Werdumem. Jeśli będzie chciał odejść z mma z czystym sercem, to kolejna walka która go czeka po turnieju.

  Co nam razem daje:
  – Trzy walki turniejowe
  – Walka z alistarem o tytuł
  – Rewanżowa walka z werdumem

  świetny sposób aby przytrzymać rosjanina na 5 walk

 3. no a co myślicie o walce Arlovski – Kharitonov? Obaj prezentują podobny styl no i niewiadomo w jakiej formie są. Ta gala generalnie powinna być jedną z najlepszych jakie odbyły sie kiedykolwiek – patrzac na rozpiske praktycznie każda walka jest ostro ciekawa:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *