Antonio Rogerio Nogueira vs. Sam Alvey dodane do rozpiski UFC Fight Night 137 w Sao Paulo

mmanews.com

Poznaliśmy piąty pojedynek, który odbędzie się podczas wrześniowej gali w Sao Paulo.

Znamy już kolejne zestawienie gali UFC Fight Night 137, która odbędzie się 22 września w Sao Paulo. Tym razem będzie to pojedynek w kategorii półciężkiej, a zmierzą się w nim Antonio Rogerio Nogueira (22-8) oraz Sam Alvey (33-10, 1NC).

Antonio Rogerio Nogueira to żyjąca legenda MMA. Dużą popularność zdobył dzięki występom w japońskiej organizacji PRIDE, gdzie wygrywał m.in. z Alistairem Overeemem, Kazushim Sakurabą oraz Danem Hendersonem. W 2005 roku doszedł do ćwierćfinału turnieju PRIDE w kategorii średniej, przegrywając z Mauricio „Shogunem” Ruą. Od 2009 roku jest zawodnikiem UFC, a jego bilans w amerykańskiej organizacji to 5 zwycięstw i 5 porażek. Ostatni występ zanotował pod koniec 2016 roku, przegrywając z Ryanem Baderem przez TKO w 3 rundzie.

Sam Alvey powraca do Oktagonu po dwóch zwycięstwach z rzędu. Najpierw podczas gali w Orlando pokonał Marcina Prachnio nokautując go już w 1 rundzie, a następnie wygrał z Gianem Villante przez niejednogłośną decyzję sędziów. W organizacji UFC występuje od 2014 roku, a jego aktualny bilans to 10 zwycięstw i 5 porażek. W swojej dotychczasowej karierze pokonał m.in. byłego mistrza Strikeforce, Nate’a Marquardta oraz byłego mistrza UFC, Rashada Evansa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *