Antonio Rogerio Nogueira chce rewanżowych walk z Mauricio Ruą i Ryanem Baderem

sherdog.com
sherdog.com

Brazylijczyk chce walczyć we wrześniu w swojej Ojczyźnie.

Antonio Rogerio Nogueira (22-7, 5-4 w UFC, #10 w rankingu UFC) ostatni raz walczył w maju, podczas gali UFC 198 Lil’ Nog znokautował Patricka Cumminsa (8-4, 4-4 w UFC, #14 w rankingu UFC). W czasie walki Brazylijczyk doznał kontuzji kolana, które teraz leczy.

Trochę uszkodziłem kolano w mojej ostatniej walce, ale teraz właśnie je leczę. Chcę być w 100% gotowy na kolejną walkę jeśli jest taka szansa. Teraz trenuję lekko. Skupiam się na pozycjach w parterze aby zobaczyć czy jestem gotowy na walkę w Brazylii.

Z 40-latami na karku Antonio nie odpuszcza i chce stoczyć rewanżowe walki z Mauricio Ruą (24-10, 8-8 w UFC, #7 w rankingu UFC) i Ryanem Baderem (20-5, 13-5 w UFC, #5 w rankingu UFC).

Teraz chciałbym stoczyć dwa rewanże. Jeden przeciwko Mauricio Shogunowi i drugi przeciwko Ryanowi Baderowi. Myślę, że obie te walki były bardzo bliskie i nie jestem usatysfakcjonowany wynikami. Jest dużo ludzi w kategorii wagowej, ale z tymi dwoma chciałbym walczyć. Chcę walczyć z zawodnikami z TOP10 tak, bym mógł wspinać się w rankingach.

2 thoughts on “Antonio Rogerio Nogueira chce rewanżowych walk z Mauricio Ruą i Ryanem Baderem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *