Antonio Carlos Junior vs. Elias Theodorou w rozpisce UFC Fight Night 137 w Sao Paulo

MMAfighting.com

Dwóch zwycięzców programu The Ultimate Fighter zmierzy się ze sobą podczas gali w Sao Paulo.

Poznaliśmy kolejny pojedynek, który odbędzie się podczas gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo. Będzie to starcie w kategorii średniej, a zmierzą się w nim Antonio Carlos Junior (10-2, 1NC) i Elias Theodorou (15-2).

Antonio Carlos Junior praktycznie od początku kariery występuje w UFC, a jego obecny bilans w amerykańskiej federacji to 7 zwycięstw, 2 porażki i 1 walka nierozstrzygnięta. Jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter: Brazil 3, pokonując w finale Vitora Mirandę. Aktualnie znajduje się w serii pięciu zwycięstw z rzędu, pokonując w ostatniej walce Tima Boetscha przez poddanie w 1 rundzie. Zajmuje 11 miejsce w oficjalnym rankingu kategorii średniej UFC.

Elias Theodorou powraca do Oktagonu po dwóch zwycięstwach z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał Trevora Smitha przez jednogłośną decyzję sędziów, a wcześniej również przez decyzję odprawił Dana Kelly’ego. Podobnie jak swój przyszły rywal, Elias również wygrał program The Ultimate Fighter, pokonując w finale Sheldona Westcotta. Przed dołączeniem do UFC występował na mniejszych galach w Kanadzie, a także stoczył jeden pojedynek w Bellatorze. Aktualnie zajmuje 14 miejsce w oficjalnym rankingu kategorii średniej UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *