Antonio „Bigfoot” Silva ponosi kolejną brutalną porażkę przez nokaut, tym razem w ringu bokserskim w walce z Viacheslavem Datsikiem

Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej UFC, Antonio Silva, został znokautowany, po raz kolejny, choć tym razem miało to miejsce w ringu bokserskim, a nie w klatce mieszanych sztuk walki.

Antonio Silva zmierzył się z Viacheslavem Datsikiem w pojedynku bokserskim, ale jak to jest już standardem w przypadku Silvy przez siedem lat z rzędu, zanotował kolejną przegraną. Po tym jak Datsik powalił brazylijskiego wielkoluda na deski w pierwszej rundzie, kontynuował zadawanie mocnych ciosów w drugiej rundzie.

Na filmie widać, że zanim sędzia wkroczył do akcji, aby powstrzymać przyjmowanie przez Silvę większych obrażenia, „Bigfoot” po prostu stał jak słup soli i przyjmował na głowę czyste ciosy od swojego przeciwnika. Niedługo po przerwaniu walki, Silva musiał być wspomagany przez sędziego w drodze do swojego narożnika, co naprawdę było niepokojącym widokiem.

Silva został znokautowany zaledwie dwa tygodnie temu w walce MMA w Moskwie, w związku z czym jego seria porażek przez nokaut wzrosła do pięciu. W sumie Silva przegrał osiem walk z rzędu i 11 z 13 w ogóle. W tym okresie „Bigfoot” został znokautowany 10 razy.

Podczas gdy nie zawsze jest łatwo odejść na emeryturę dla weterana jakiegokolwiek sportu, być może to ludzie wokół Silvy muszą zrobić krok, aby przekonać go do zakończenia kariery, zanim dozna poważnej kontuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *