Antoni Chmielewski vs. Łukasz Bieńkowski na KSW 38: Live In Studio

KSW

Poznaliśmy ostatnie zestawienie gali KSW 38: Live in Studio, która odbędzie się 7 kwietnia w Sękocinie Nowym pod Warszawą.

Antoni Chmielewski (32-15) powraca do klatki KSW po porażce przez nokaut z Michałem Materlą podczas gali w Gdańsku. W swojej bogatej karierze dwukrotnie zwyciężył w turnieju organizowanym przez KSW. Po przegranej z Mattem Horwichem  związał się z organizacją PLMMA. W organizacji Mirosława Oknińskiego stoczył osiem pojedynków z czego sześć zwycięskich oraz dwie przegrane. Do KSW powrócił w 2016 roku efektownie nokautując Swietłozara Sawowa.

Łukasz Bieńkowski (4-1) powraca do występów po bardzo długiej bo aż 1,5 rocznej przerwie. Ostatni pojedynek Łukasz odbył podczas KSW 33 pokonując Piotra Wawrzyniaka. Przed dołączeniem do organizacji KSW stoczył trzy pojedynki dla PLMMA oraz jeden dla XCage.

Gala KSW 38: Live in Studio odbędzie się 7 kwietnia w Sękocinie Nowym pod Warszawą. W walce wieczoru tej kameralnej gali zobaczymy pojedynek w kategorii piórkowej pomiędzy Arturem Sowińskim oraz Łukaszem Chlewickim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *