Angela Hill uważa, że walka z Joanną Jędrzejczyk będzie łatwiejsza niż z Jessicą Andrade

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Overkill nie obawia się starcia z mistrzynią wagi słomkowej.

Walką na dzisiejszej gali UFC Fight Night 104 Angela Hill (6-2, 1-2 w UFC) powróci do UFC podejmując trudną rywalkę w osobie Jessici Andrade (15-5, 6-2 w UFC, #5 w rankingu UFC). Po wygranym boju Amerykanka planuje wyzwać do walki Joannę Jędrzejczyk (13-0, 7-0 w UFC), Overkill uważa, że dla niej będzie to łatwiejszy pojedynek niż ten z Andrade.

Mam zamiar ją wyzwać. Z całą pewnością mam zamiar ją wyzwać do walki. Myślę, że dla mnie walka z Joanną będzie łatwiejsza dlatego, że ona nie będzie szukała obaleń. Przynajmniej nie na początku, to nie będzie jej plan A. Planem A każdego z kim walczyłam od pierwszej walki było obalenie mnie i poddanie. Tak, więc to będzie ulga dla mnie. Będę w stanie otworzyć się w mojej stójce i robić to, do czego jestem bardziej przyzwyczajona.

Hill uważa, że hype wokół Jessici jest nieco przesadzony i dlatego nie obawiała się wziąć tego pojedynku z małym wyprzedzeniem. Dodatkowej szansy upatruje w dużym ścinaniu wagi przez przeciwniczkę.

Myślę, że jestem lepsza w stójce. Myślę, że lepie się poruszam. Ona tylko idzie do przodu z mocnymi uderzeniami. Uważam, że ja uderzam mocniej niż ona w wadze słomkowej.

Cięcie wagi męczy Cię. Zdecydowanie uważam, że będę miała lepsze cardio, będę szybsza i uderzam naprawdę mocno jak na moją wagę. Myślę, że to będzie klucz do wygranej.

Pojedynek Angeli z Andrade otworzy główną kartę walk UFC Fight Night 104: Bermudez vs. Korean Zombie.

One thought on “Angela Hill uważa, że walka z Joanną Jędrzejczyk będzie łatwiejsza niż z Jessicą Andrade

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.