Andrzej Supron poprowadzi galę Fighters Arena Łódź.


(fot. www.zw.com.pl)

Kolejna informacja prasowa.

Andrzej Supron, bo o nim mowa, jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, od wielu lat jest komentatorem wielu wydarzeń sportowych z zakresu sportów walki. Na co dzień komentuje między innymi słynną Wrestlemanię w stacji Eurosport oraz w Extreme Sports Channel. Jego przydomek to „Profesor Zapasów”. Kiedyś zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, obecnie trener i sędzią tego sportu z uprawnieniami międzynarodowymi. Będzie go można zobaczyć już 2-go września (czwartek) podczas tradycyjnej ceremonii ważenia zawodników, która odbędzie się wieczorem w najbardziej popularnym ostatnio miejscu spotkań łodzian – Porcie Łódź.

W walce wieczoru podczas Gali FIGHTERS ARENA ŁÓDŹ 3 września wystąpi inna legenda polskiego sportu – waleczny judoka – Paweł Nastula, który po przerwie postanowił powrócić do MMA. Będzie to jego pierwsza walka przed polską publicznością. Polak walczył do tej pory na ringach Pride w Japonii i USA, a także raz wystąpił w słynnej organizacji Sengoku. Zmierzy się z młodym ale doświadczonym zawodnikiem japońskim – Yusuke Masudą, który na co dzień trenuje w teamie legendarnego Hidehiko Yoshidy.

Gala Fighters Arena Łódź to pomysł łódzkiego Klubu Sztuk Walki KICK FIGHTERS, który tą imprezą chce zainaugurować cykl prestiżowych imprez sztuk walki w Łodzi. Tegoroczna Gala, której podtytuł brzmi – Łódź kontra reszta świata – jest dodatkowo wielkim meczem międzypaństwowym w MMA pomiędzy Polską a Węgrami. W ramach tego meczu wystąpi spora grupa łódzkich fighterów, którzy szybko mogą stać się gwiazdami rodzimego MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *