Andrei „Pit Bull” Arlovski – wywiadAndrei Arlovski (15-6)
cały czas chce rewanżu z Fedorem  Emelianenko. Opowiada co robił po swojej porażce, o swoim debiucie w zawodowej walce bokserskiej oraz nadchodzącej walce z Brettem Rogersem, która odbędzie się już w tą sobotę.

Zapraszam na ciekawy wywiad z popularnym „Pit Bulem”


Podpisałeś jakąś długoterminową umowę z  Strikeforce?

Andrei Arlovski: Nie. Wciąż mam kontrakt z  Affliction. Zobaczymy co się stanie potem.


Jest jakaś szanse, że zobaczymy Twoją walkę na „Affliction: Trilogy” , która odbędzie się 1 sierpnia.

Tak, może.. Kto wie ?Co wiesz o swoim przeciwniku, którym jest Brett Rogers?

Widziałem go raz, walczył świetnie.  Walczył w San Jose (przeciwko Abongo Humphrey), i znokautował swojego przeciwnika. Jest twardym, dużym gościem. Lubi uderzać i ma „ciężkie ręce”. Lubi wyprowadzać ciosy, ja lubię boksować, więc, to będzie interesująca walka.


Nikt tak naprawdę nie próbował go obalić. To jest coś, co masz nadzieje zrobić ?

Mogę Ci powiedzieć jedną rzecz. Trenowałem zapasy w stylu wolnym (freestyle wrestling) i dużo  jiu-jitsu wcześniej. Przyszedłem do mojego obozu treningowego w  L.A, skoncentrowałem się bardziej na moich zapasach i jiu-jitsu.


Trenowałeś do tej walki w „Freddie Roach Wildcard Gym” w Los Angeles?

Tak. Trenuję tam wiele, ale nie do tej walki.  Przypuszczałem, że będę miał swoją profesjonalną walkę bokserską 27 czerwca w w L.A, ale myślałem, że mogłem walczyć gdzieś w czerwcu dla Affliction w MMA. Dlatego trenuję dużo zapasów i jiu-jitsu.


Wciąż planujesz swój debiut w zawodowej walce bokserskiej na 27 czerwca ?

Tak. Jeśli nie będzie żadnych kontuzji po 6 czerwca. Będę miał swój debiut w profesjonalnej walce bokserskiej 27 czerwca.


Wiesz z kim będziesz walczyć ?

Jeszcze nie.


Więc planujesz posunięcie, aby walczyć w dwóch sportach ?

Tak. Chciałbym spróbować.


Oglądałeś swoją styczniową walkę z Fedorem Emelianenko ?

Nie. Nie.

Masz w zamiarach ją obejrzeć?

Nie wydaje mi się. Wszyscy moi trenerzy powiedzieli mi, że powinienem zobaczyć, ponieważ musiałbym zobaczyć co zrobiłem źle, ale ja wiem co zrobiłem źle. Nie teraz i w najbliższym czasie. To jest wciąż bolesne dla mnie po tej walce, i wiem co zrobiłem źle. Lekcja którą przyjąłem z tej porażki, była taka, że nie podążałem za moim planem i to jest to.

Jak długo zajęło Ci pogodzenie się z porażką ?

Wziąłem po tym parę tygodni wolnego. Miałem możliwość być w „Uniwersalnym żołnierzu III’ Poleciałem do Bułgarii by kręcić film. Wróciłem na salę treningową i potem do L.A.

Czy dobrze się bawiłeś kręcąc film ?

Miałem dużo zabawy. Wszystko było interesujące dla mnie, ponieważ było to dla mnie nowe. Było dobrze ponieważ była świetna ekipa z Johnem Hyamsem, który jest reżyserem „The Smashing Machine.” (Mark Kerr CZ1 /CZ2 ) Miałem dużo zabawy i z pewnością pomogło mi to zrelaksować mój umysł, i zapomnieć o mojej porażce z 24 stycznia. Lecz kiedy kręciliśmy, spytałem „Słuchaj John, chodź, zróbmy coś. Chce być  gościem No 1 w filmie, ponieważ No 1 jest  Van Damme i powiedziałem „Chce go zabić” i on odpowiedział. „Wiesz, bardzo mi przykro, ale jesteś numerem 2, ponieważ pokonał Cię Fedor 24 stycznia”. Zrobił z tego żart, lecz to jest coś w rodzaju, co przypomniało mi, i przez parę dni byłem w złym humorze z powodu tego.

To nie było fajne.

Tak, ale on jest spoko gościem i żartowaliśmy wciąż. Ja po prostu wziąłem to na serio na początku, ale później miałem ubaw z tego..  Teraz czuję się dobrze i muszę iść do przodu.


Twój manager, Leo Khorlinsky, ostatnio powiedział mi, że kiedy kręciłeś film w Bułgarii, ludzie wciąż pytali o koszulki „How’s taste my pee pee”. To jest dość szalone.

(Śmiech) Tak. To jest zabawne. Rzeczywiście to była popularna koszulka w Bułgarii. Kiedy Leo przyleciał z powrotem do Chicago, zapytałem go „Czy możesz mi przynieść pudło takich koszulek, ponieważ każdy chce takie koszulki  'How’s taste my pee pee.’

Słyszałem, że właściwie to nie zamierzałeś powiedzieć to co każdy myśli, że powiedziałeś. To prawda ?

Wiem, że mój angielski nie jest dobry i spróbowałem, wiesz jak w telewizji kiedy mówią nieodpowiednie słowa (dźwięki) podobne jak ’beep beep beep,’ , ale zabrzmiało to jak „pee pee … ” To jest całkiem dobre.

Racja. W każdym razie zwycięzca tej walki może dostać walkę o pas z Alistairem Overeemem i tytuł wagi ciężkiej  Strikeforce. Byłbyś zainteresowany taką walką ?

Oczywiście. Byłbym zainteresowany. Lecz ważniejszy dla mnie byłby rewanż przeciwko Fedorowi. Tak jak powiedziałem. Zaczynam na mojej drodze ścigać go wszędzie. Zamierzam go ścigać ponieważ jeśli jest prawdziwym mistrzem i jak on powiedział „Zwyciężyłem z Arlovskim dla wszystkich moich prawosławnych fanów” Chce po prostu walczyć z nim ponownie. Chce walczyć nie tylko dla moich prawosławnych fanów, che walczyć dla Katolików, Muzułmanów i żydowskich fanów.. Po prostu dla wszystkich moich fanów. Dla mnie, to brzmi jak rodzaj obłudy, kiedy to powiedział „Zwyciężyłem dla wszystkich moich prawosławnych fanów”

MMA jest sportem międzynarodowym i po prostu chce walczyć dla moich fanów, to nie ma znaczenia. Jestem z Białorusi lecz mój drug dom to USA, więc chce walczyć dla moich fanów. Po prostu życzę sobie, żeby nikt go nie pokonał zanim ja nie będę miał z nim rewanżowej walki.

Myślisz, że pokona Josha Barnetta w dniu 1 sierpnia ?

Jestem pewny i mam nadzieję. Modlę się do Boga, by Fedor wciąż wygrywał do czasu, kiedy zamierzam z nim walczyć ponownie.

Jeśli pokona Barnetta, myślisz, że jako następny możesz  z nim zawalczyć ?

Oczywiście, że nie. Tak jak powiedziałem jestem kandydatem teraz. Nawet nie wiem jakie jest moje miejsce w rankingach. Jestem jak wszyscy zawodnicy w szeregu. Fakt jest taki, że mnie pokonał i znokautował mnie. Więc, jestem kandydatem a on jest mistrzem. Zamierzam więc ścigać go wszędzie. Jestem pewny, że to będzie długa droga, lecz jeśli ktoś zamierza dać mi rewanż teraz, będę bardziej niż szczęśliwy.

Jak wyobrażasz sobie walkę przeciwko Rogersowi ?

Wiesz, na konferencji prasowej powiedział, że zamierza mnie znokautować. Szukam zwycięstwa. Jeśli zobaczę okazję, żeby go znokautować to znokautuje go. Jeśli zobaczę okazję, żeby go sprowadzić do parteru i założyć jakąś dźwignie na nogę, rękę czy duszenie to oczywiście zrobię to.

mma.fanhouse.com

8 thoughts on “Andrei „Pit Bull” Arlovski – wywiad

  1. Myślę że gdyby Arlovski zachował zimną krew i mądrze pozostał w stójce punktując Fedora konsekwętnie to walka była by rozstrzygnięta na korzyśc Arlovskiego.
    Jednak jak jest wszyscy wiedzą – Fedor to jest „Unhuman” i byc może miał asa w rękawie.
    Jednak to nie jest czas ani miejsce na gdybanie!
    Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *