Aljamain Sterling zareagował na doniesienia, że team Petra Yana otrzymał odmowę przyznania wiz na UFC 273: „Modlę się, żeby Dana White miał zastępstwo…”

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Mistrz UFC w wadze koguciej Aljamain Sterling odniósł się do kwestii problemu teamu tymczasowego mistrza Petra Yana, któremu odmówiono przyznania wiz do Stanów Zjednoczonych.

W przyszłym miesiącu na UFC 273, Aljamain Sterling i Petr Yan staną do rewanżu, aby ostatecznie wyrównać rachunki w swojej rywalizacji, kiedy spotkają się w walce o tytuł mistrza wagi koguciej. Ich starcie będzie rewanżem za walkę na UFC 259, która zakończyła się dla Sterlinga zwycięstwem przez dyskwalifikację i zdobyciem pasa.

Yan od tamtej pory domagał się rewanżu i prawie go dostał na UFC 267, ale Sterling wycofał się z walki z powodu kontuzji.

Teraz, po tym jak „No Mercy” zdobył tymczasowy tytuł w walce z Corym Sandhagenem, jest gotowy do walki o niekwestionowane mistrzostwo w Jacksonville. Niestety, kiedy wejdzie do oktagonu 9 kwietnia, będzie musiał to zrobić bez swojego narożnika, ponieważ wszyscy jego członkowie otrzymali odmowę wydania wizy na wjazd do Stanów Zjednoczonych.

Na wieść o tym „Funk Master” miał kilka przemyśleń, którymi chciał się podzielić na Twitterze.

„Modlę się, żeby Dana White miał zastępstwo na wypadek, gdyby Chetr próbował wycofać się po raz drugi. Ogarnij wizy dla swojego teamu, klaunie”.

Plotki sugerowały, że Khabib Nurmagomedov może zostać wezwany do narożnika Yana, ale na dzień dzisiejszy nic nie zostało potwierdzone.

Rywalizacja między Sterlingiem i Yanem jest tak niesamowicie intensywna, że wydaje się, że to ostatni raz, kiedy się zmierzą, niezależnie od tego, kto wygra na Florydzie. Ta rywalizacja płonie żywym ogniem i można się założyć, że jeszcze nie usłyszeliśmy ostatniego słowa z obydwu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *