Aljamain Sterling myślałby nad zakończeniem kariery w przypadku przegranej z Augusto Mendesem

Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Funk Master o pojedynku na UFC on FOX 24.

Do walki z Augusto Mendesem (6-2, 1-2 w UFC) Aljamain Sterling (13-2, 5-2 w UFC, #8 w rankingu UFC) podchodził po dwóch z rzędu porażkach przez niejednogłośne decyzje sędziów, które tłumaczył niewiedzą sędziów.

Również wynik walki z Tanquinho musieli rozstrzygać sędziowie, Sterling bezsprzecznie wygrał II i III rundę, ale nadal bał się o wynik pojedynku. Będąc gościem ostatniego odcinka The MMA Hour Funk Master mówił, że nawet rozważał odejście na emeryturę w przypadku przegranej z Mendesem na punkty.

Myślałem, że wygrałem. Myślę, że jeśli przegram to może całkowicie zrezygnuję z walk.

Sterling chciałby stoczyć kolejny pojedynek podczas UFC 213 lub na UFC on FOX 25 – gala ta odbędzie się w jego rodzinnym Uniondale.

Jestem zainteresowany walką w ciągu dwóch miesięcy, chciałem walczyć na karcie gali w Oklahomie [UFC Fight Night 112], ale Sean Shelby mówił, że ona jest już pełna. Może International Fight Week, myślałem o walce na pierwszej karcie.

Bardzo chciałbym zawalczyć w mojej rodzinnej miejscowości, po prostu nie wiem co zrobić z Komisją Sportową stanu Nowy Jork. Oni są jacyś dziwni jeśli chodzi o pewne rzeczy. Mimo, że ze wszystkim byłem dopuszczony do walki to oni nadal robili coś dziwnego tak, więc nie wiem. Bardzo chciałbym tego, ale to jest tuż przed moimi urodzinami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *