Alistair Overeem zainteresowany walkami z Francisem Ngannou, Derrickiem Lewisem oraz Juniorem dos Santosem

Mike Sloan / sherdog.com

The Reem po zwycięstwie na UFC 209.

W walce otwierającej kartę główną wczorajszej gali UFC Alistair Overeem (42-15 1 NC, 7-4 w UFC, #3 w rankingu UFC) znokautował Marka Hunta (12-11-1 1 NC, 7-5-1 1 NC w UFC, #8 w rankingu UFC), dla Holendra to piąta wygrana przez nokaut w największej organizacji MMA na świecie.

Na UFC 209 Overeem zawalczył bardzo dobrze pod względem taktycznym początkowo trzymając rywala na dystans kopnięciami a następnie terroryzując go łokciami i kolanami w klinczu.

Jestem bardzo dumny, ale jestem także bardzo dumny z mojego zespołu. To świetna grupa ludzi otaczających mnie i moglibyśmy być starzy, ale nie jesteśmy jeszcze wypaleni. Widzieliśmy wiele rzeczy oglądając jego walki, studiowaliśmy styl mojego przeciwnika bardzo głęboko, wszyscy moi trenerzy to robili i myślę, że to w połączeniu z moimi zdolnościami, umiejętnościami technicznymi i fizycznością sprawią, że mogę wygrywać z tymi zawodnikami.

Po UFC 209 Alistair wymienił nazwiska trzech zawodników, z którymi teraz mógłby się zmierzyć.

Jestem otwarty na walkę z Francisem Ngannou, mogę walczyć z Derrickiem Lewisem lub z wygranym walki JDS vs. Stipe jeśli JDS wygra, ponieważ to dla mnie nieco bardziej logiczny krok. Ale to musi mieć sens, musimy zaczekać i zobaczyć co zaproponują.

3 thoughts on “Alistair Overeem zainteresowany walkami z Francisem Ngannou, Derrickiem Lewisem oraz Juniorem dos Santosem

  1. Jak tu gościa nie lubić. Wyłapał nie raz KO, a jednak chce walczyć z zawodnikami, którzy potrafią przywalić. Gdyby JDS wygral to bym wolal, zeby z nim zawalczyl o pas. Fajnie by było gdyby zdobył w koncu ten ostatni brakujący pas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *