Alistair Overeem vs. Mark Hunt na UFC 209

Pojedynek ciężkich w karcie marcowej gali.

Wczoraj organizacja UFC poinformowała, że rozpiska gali oznaczonej numerem 209 została wzbogacona o pojedynek w wadze ciężkiej między Alistairem Overeemem (41-15 1 NC, 6-4 w UFC, #3 w rankingu UFC) i Markiem Huntem (12-10-1 1 NC, 7-4-1 1 NC w UFC, #7 w rankingu UFC).

Alistair i Hunt po raz pierwszy walczyli ze sobą w lipcu 2008r. jeszcze pod szyldem organizacji Dream, wtedy lepszy okazał się Holender, który poddał rywala kluczem na rękę w drugiej minucie walki.

W ostatniej walce Overeem miał szansę zdobyć mistrzostwo wagi ciężkiej, ale na UFC 203 został znokautowany przez Stipe Miocicia. Wcześniej The Reem zanotował cztery wygrane z rzędu pokonując m.in. Juniora dos Santosa i Andreia Arlovskiego.

Hunt na UFC 200 przegrał na punkty z Brockiem Lesnarem, ale w próbkach pobranych od Amerykanina wykryto niedozwolone substancje i wynik pojedynku zmieniono na no contest. Przed tym pojedynkiem 42-latek znokautował Antonio Silvą i Franka Mira.

Gala UFC 209 odbędzie się 4 marca w Las Vegas.

7 thoughts on “Alistair Overeem vs. Mark Hunt na UFC 209

  1. Overeem vs Hunt 😀 łooo panie, to może być dobre. Hunto ma moc w łapie i jak trafi w szczękę Overeema, to będzie po walce. W poprzedniej walce w DREAM Alistair poddał Marka i być może będzie szukał swojej szansy w obaleniu i próbie poddania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *