Alistair Overeem vs Antonio Silva na UFC 156 oficjalnie

Mimo, że do końca grudnia nie może starać się o odzyskanie licencji, Alistair Overeem już planuje swój powrót do Oktagonu.

Informacja potwierdzona przez UFC.com:

„Zawodnicy z rankingu top 10 wagi ciężkiej Antonio „Bigfoot” Silva i Alistair „The Reem” Overeem zgodzili się na pojedynek na gali UFC 156. Gala odbędzie się podczas Super Bowl weekend w Mandalay Event Center w Las Vegas.”

Według Las Vegas Review Journal, zawodnik wagi ciężkiej UFC Alistair Overeem przewiduje swój powrót podczas gali UFC 156, która ma się odbyć 2 lutego. Oczywiście wszystko jest uzależnione od tego, czy Alistair otrzyma licencję, której został pozbawiony w styczniu za wpadkę z dopingiem.

Dana White już wcześniej mówił, że Overeem może być pierwszym pretendentem do walki o pas jak tylko odzyska licencję. Niedawno w wywiadzie, Alistair powiedział że woli walczyć jak najszybciej niż czekać na swoją kolej w walce o tytuł ze zwycięzcą pojedynku Velasquez vs dos Santos. Jeśli faktycznie Overeem będzie chciał stoczyć jeszcze jedną walkę przed pojedynkiem o pas, to jego przeciwnikiem może być Antonio „Bigfoot” Silva. Brazylijczyk wygrał w imponujący sposób ostatni pojedynek na UFC on FX 5 pokonując w pierwszej rundzie Travisa Browna serwując mu potężny cios prawą ręką. Dla „Pezao” było to pierwsze zwycięstwo w UFC.

23 thoughts on “Alistair Overeem vs Antonio Silva na UFC 156 oficjalnie

  1. bd rzeź,jeśli Reem bd na koksie wygra szybko,jeśli nie,bd miał ciężej niż z Werdumem.Jedyna szansa dla Bigfoota to Lucky Punch w szklaną szczękę Reema.Bigfoot ma twardą szczękę.Cormier znokautował go tak mocno,że sam doznał złamania ręki a Bigfoot kontuzji barku.Myślę że Reem powinien to wygrać,bo jak przegra to walka jego z Cigano nie ma sensu.

  2. wiele KO zaliczył….,Werdum prawie go roz&&$%^ w rewanżu,a Bigfoot niszczył w stójce Werduma,nie bd miał łatwo chyba że bd na koksie jak z Brockiem,a jeśli bd to go przyłapią i straci licencje na 12 mies[a nie 9].

  3. Brawo geniusze
    dałeś mi 3 filmiki z 3 walk a on stoczył ich 49 więc, jego szczęka wytrzymała co najmniej 38 walk i jakoś się nie rozleciała. Cain dostał 1 strzał od JDS i się posypał więc ten to dopiero ma szklaną szczenkę .

  4. Moim zdaniem bardzo dobra decyzja Dany… W miesiać po walce ani JDS ani Cain nie przygotują się do walki z Alim ani nie zregenreują… Nie mówiąc jak ktoś z nich by złapał kontuzje… Ali kozak ale rok nie walczył więc walka jego z BigFootem super:) Tym bardziej raz sie od niej wymigał w SF. Ali kozak ale jak mówię powienien od razy walki o pas nie dostać to raz a dwa nie może po tak dlugiej przerwie do razu z mistrzem sie bić:) Powodzenia Ali:)

  5. Dziwna dyskusja o szczęce Reema. To jest rzecz wrodzona, wytrenować się tego nie da. Dla mnie tym bardziej szacun za to, że mimo „szklanej” szczęki wchodzi do klatki/ringu i walczy z najlepszymi. A to, że koksuje? Chciałoby się rzecz: Bitch please 😉

  6. jest ćwiczenie na twardość szczęki.A mianowicie leżysz na materacu a kolega rzuca w głowę piłką lekarską[akurat w twarz] im więcej mocniejszych rzutów piłką tym szczęka bardziej wytrzymała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.