Alistair Overeem jest gotowy na rewanż z Francisem Ngannou i twierdzi, że tym razem walka będzie wyglądać zupełnie inaczej

Fot. UFC.com

Alistair Overeem po zwycięstwie z Sergeyem Pavlovichem na gali w Pekinie dostał wiatru w żagle, ponieważ chce stoczyć walkę rewanżową z Francisem Ngannou, który niemal urwał mu głowę.

Zarówno Overeem jak i Ngannou pokazali się z bardzo dobrej strony w swoich walkach na gali UFC Fight Night 141. Overeem pokonał wspomnianego wcześniej Sergeya Pavlovicha przez TKO w pierwszej rundzie. Niedługo potem Ngannou rozprawił się w zaledwie 45 sekund z klubowym kolegą Alistaira, Curtisem Blaydesem w ich rewanżu.

Overeem i Ngannou walczyli ze sobą w grudniu 2017 roku. Ngannou wyprowadził podbródkowy prosto z piekła, którym o mały włos nie urwał głowy Overeemowi, ale wysłał go do krainy snów w pierwszej rundzie. Pomimo tamtej brutalnej porażki przez nokaut, Overeem powiedział dziennikarzom na konferencji prasowej po gali UFC w Pekinie, że będzie lepiej przygotowany na Ngannou w pojedynku rewanżowym.

„Darzę Francisa Ngannou wielkim szacunkiem, ale jestem gotowy do drugiej walki. Mogę obiecać, że druga walka będzie inna niż pierwsza. Dokonałem zmian w moim obozie i czuję, że mam więcej energii, jestem bardzo zmotywowany. Druga walka będzie wyglądała inaczej niż pierwsza, gwarantuję to.”

Zwycięstwo Overeema z Pavlovichem zdecydowanie podbudowało go po dwóch porażkach z rzędu i „The Reem” nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Nie wiadomo jednak, co zdecyduje szefostwo UFC i jakie walki zestawi Overeemowi i Ngannou, ale być może dojdzie do starcia rewanżowego między nimi.

3 thoughts on “Alistair Overeem jest gotowy na rewanż z Francisem Ngannou i twierdzi, że tym razem walka będzie wyglądać zupełnie inaczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *