Ali Abdelaziz nie potwierdza walki rewanżowej Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Menadżer mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana ostudził nieco emocje w kwestii zapowiedzianego przez Jorge Masvidala rewanżu.

Jorge Masvidal zajmujący #4 miejsce w wadze półśredniej UFC, był w miniony weekend hiszpańskojęzycznym komentatorem walki bokserskiej Canelo Alvarez vs. Avni Yildirim. Po zwycięstwie Canelo, Masvial udzielił wywiadu Boxing Express, w którym stwierdził, że we wrześniu zmierzy się z Usmanem o tytuł mistrza wagi półśredniej UFC.

Podczas gdy ten komentarz Masvidala szybko zrobił furorę w mediach MMA, menadżer Usmana Ali Abdelaziz twierdzi, że nie ma takiej walki w planach na wrzesień.

„Masvidal o niczym nie decyduje” – powiedział Abdelaziz w rozmowie z MMA Fighting. „On musi usiąść i dalej pracować nad swoimi zapasami. Kiedy mistrz podejmie decyzję może da im szansę, ale na razie nic się nie dzieje”.

Masvidal i Usman walczyli w lipcu 2020 roku, kiedy to „Gamebred” wszedł do walki z Usmanem jako zastępstwo z zaledwie tygodniowym wyprzedzeniem, zastępując pierwotnie planowanego przeciwnika mistrza, Gilberta Burnsa. Masvidal przegrał tamtą walkę przez decyzję.

Pomimo tego, że ich walka odbyła się stosunkowo niedawno, Usman sam wyraził zainteresowanie rewanżem z Masvidalem, zdając się obalać tezę, że Masvidal nie osiągnął lepszych wyników z powodu skróconego obozu treningowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.