Alexander Gustafsson przesłał wiadomość z ostrzeżeniem do Luke’a Rockholda

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Świeżo po porażce z Yoelem Romero na gali UFC 221, były mistrz wagi średniej Luke Rockhold otrzymał wiadomość od Alexandra Gustafssona ostrzegającą go przed przejściem do kategorii półciężkiej.

Pretendent do tytułu wagi półciężkiej Alexander Gustafsson jest głodny kolejnej walki o pas. Szwed w swojej karierze stawał już do rywalizacji z aktualnym mistrzem Danielem Cormierem i byłym posiadaczem tytułu Jonem Jonesem, ale nigdy nie udało mu się zwyciężyć w tych pojedynkach.

„The Mauler” od dłuższego już czasu robi wszystko, aby ponownie stanąć do walki z Danielem Cormierem, ale zdaje się, że jego życzenie może się nie spełnić, ponieważ Daniel Cormier planuje przejść do kategorii ciężkiej i ma zestawiony pojedynek z mistrzem Stipe Miocicem. W związku z tym Gustafsson nastawia się teraz na pojedynek z kolegą klubowym Cormiera z American Kickboxing Academy, Luke’m Rockholdem, który zapowiada, że będzie chciał przejść do dywizji półciężkiej.

Gustafsson rzucił wyzwanie Luke’owi Rockholdowi na swoim Instagramie ostrzegając go jednocześnie, co czeka go w kategorii półciężkiej. Szwed ujawnił także, że wciąż chce rewanżu z Danielem Cormierem.

„Luke Rockhold, twój kolega z drużyny trzyma MOJĄ dywizję jako zakładnika, a ty myślisz, że w kategorii półciężkiej są same łatwe walki. Jeśli uważasz, że Romero uderza mocno, to poczekaj, aż przyjdziesz do dużych chłopców. Chcę Daniela Cormiera, a znokautowanie ciebie rozgrzeje mnie w międzyczasie. Uważaj z tym przejściem do wyższej kategorii, bo będę czekał przed drzwiami.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *