Alex Caceres vs. Artel Lobov podczas UFC 223 w Nowym Jorku

Poznaliśmy pierwszy pojedynek w kategorii piórkowej, który odbędzie się podczas gali UFC 223.

Gala UFC 223, która odbędzie się 7 kwietnia w nowojorskim Brooklynie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Podczas gali odbędą się dwa pojedynki mistrzowskie: kategoria lekka oraz słomkowa. Dzisiaj poznaliśmy kolejny pojedynek, który odbędzie się podczas tego dużego wydarzenia. Pojedynkiem tym, będzie starcie pomiędzy Alexem Caceresem (13-11, 1NC) oraz Artemem Lobovem (13-14-1, 1NC).

Alex Caceres to weteran UFC, który w największej organizacji MMA na świecie stoczył 18 pojedynków. W swojej bogatej karierze mierzył się m.in. z takimi zawodnikami jak: Urijah Faber, Yair Rodriguez czy Sergio Pettis. W swoim ostatnim występie w Oktagonie, który odbył się podczas gali w Chinach, przegrał przez niejednogłośną decyzję z Wangiem Guanem. Brał udział w 12 edycji programu TUF, odpadając po ćwierćfinałowej walce z Michaelem Johnsonem.

Artem Lobov powraca do Oktagonu po dwóch porażkach z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku, który odbył się podczas gali w Gdańsku, nie sprostał Andre Filiemu, który pokonał go przez jednogłośną decyzję. Przed walką w Gdańsku, Lobov walczył w walce wieczoru z Cubem Swansonem, który zdominował go na dystansie pięciu rund. Jego bilans w UFC, to 2 zwycięstwa oraz 4 porażki. Dużo wskazuje na to, że najbliższy pojedynek z Caceresem, będzie dla niego walką o być albo nie być w UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *