Aktualna forma Anthony’ego Johnsona: przygotowania do powrotu do UFC w wadze ciężkiej, czy wkroczenia w świat kulturystyki?

Anthony Johnson Instagram

Były pretendent do tytułu wagi półciężkiej UFC Anthony „Rumble” Johnson, który zakończył karierę MMA, pochwalił się na Instagramie swoją aktualną formą, która robi wrażenie.

Ostatnią walkę Johnson stoczył 8 kwietnia 2017 roku na gali UFC 210 na której zmierzył się o pas wagi półciężkiej z mistrzem Danielem Cormierem. Niestety dla Rumble’a ten pojedynek zakończył się porażką w drugiej rundzie przez poddanie duszeniem zza pleców. Była to druga porażka z Cormierem i jednocześnie druga przegrana walka o tytuł wagi półciężkiej po której Johnson ogłosił zakończenie kariery.

Jakiś czas temu jego menedżer, Ali Abdelaziz zasugerował, że być może Anthony wróci wkrótce do rywalizacji w UFC, ale w wadze ciężkiej. Zanim jednak by to nastąpiło, Johnson musiałby najpierw ukończyć sześciomiesięczny okres testów antydopingowych USADA.

Zaczęły też krążyć pogłoski o tym, że „Rumble” zastanawia się nad rozpoczęciem kariery w kulturystyce, ponieważ większość czasu spędza w siłowni.

4 thoughts on “Aktualna forma Anthony’ego Johnsona: przygotowania do powrotu do UFC w wadze ciężkiej, czy wkroczenia w świat kulturystyki?

  1. Natural bodybuilding to jest to a nie jakieś oszukanstwo farmakologiczne. Jeszcze żeby miał z 45lat i trochę teścia dobił bym zrozumiał ale widać, że pokuty jak chuj. Ma z hektar plecow

  2. Przecież on firmę farmakologiczną czy tam precyzyjniej definiując od przygotowań sportowców miał zakładać- może to ma być żywa reklama? Nie wiesz skąd załatwić towar- zgłoś się do Johnsona… A być może chce zrobić trochę masy, a potem ją wyregulować. Sam sposób wykonywania ćwiczeń nie jest kulturystyczny- ktoś go popędza, żeby nie zwalniał. Kulturyści inaczej „pompują”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *