Affliction IV, V, VI

Niedawno ukazał się plakat Affliction III i od razu pojawiły się dziwne pogłoski. Chodzi o nazwę „Trilogy” , która dla wielu osób oznacza koniec pewnego etapu. Dziś trylogia kojarzy się z Sienkiewiczem, a nowemu pokoleniu już tylko z „Władcą Pierścieni”, jednak okazuje się, że tym razem to nie koniec Affliction, jak wiele osób by przypuszczało.

“Trylogia tylko znaczy, że to jest trzeci. To jest trzecia seria … Co powinno wskazywać ludziom, że jest trzecia gala Affliction, którą będziemy promować.  Mogę zabezpieczyć cię, że będzie czwarta, piąta i szósta. Czwarta  będzie prawdopodobnie na Wschodnim Wybrzeżu.”

14 thoughts on “Affliction IV, V, VI

  1. A to sorry, źle Cie zrozumiałem 😛

    Wiadomo, że jak już mają Fedora to będzie on w main evencie. A to z kim będzie walczył to już znak zapytania. Ze wszystkimi topowymi zawodnikami HW z Affliction już walczył (liczac juz Barnetta), a z UFC raczej sie nie dojda do porozumienia. Ranking top 10 HW, zamyka Alistair, wiec moze z nim sie dogadaja. Pytanie tylko co pozniej.. ?

  2. Niewiem ale ja mysle ze nie mozna calej organizacji opierac na jednym zawodniku ale na dzis tak to wyglada. Fiedia ktorego menadzer nie dogadal sie z Dana, i zawodnicy ktorzy juz w wiekszosci walczyli w UFC i z roznych powodow rozstali sie z ta organizacja. Pozatym powodem ze gal jest tak malo moze byc to ze Fiedia nie moze walczyc co 2 miesiace, a na dzis co walka wieczoru to Fiodor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *