Adam Borics vs. Mads Burnell na Bellator 276

Starcie piórkowych najważniejszym wydarzeniem marcowego eventu.

Organizacja Bellator wczoraj poinformowała, że podczas gali oznaczonej numerem 276 dojdzie do pojedynku Adama Borcisa (17-1) z Madsem Burnellem (16-3, 1-2 w UFC). Piórkowi będą rywalizowali w walce wieczoru na dystansie pięciu rund a zwycięzca dostanie szansę walki o mistrzowski tytuł.

Borics brał udział w 16-osobowym turnieju wagi piórkowej, który wystartował w 2020r. Adam odpadł w pierwszej rundzie przegrywając przez poddanie z Darrionem Caldwellem. Od tamtej pory 28-latek zanotował trzy zwycięstwa z rzędu pokonując Mike’a Hamela, Ericka Sancheza i Jeremy’ego Kennedy’ego.

Burnell jest niepokonany od czasu ostatniego występu w oktagonie, wówczas Duńczyk został poddany przez Arnolda Allena. Po opuszczeniu największej organizacji MMA na świecie Mads wygrał siedem pojednków, cztery na galach Cage Warriors i trzy w Bellatorze.

Gala Bellator 276 odbędzie się 12 marca w St. Louis. Do rozpiski eventu trafiła także walka w wadze półśredniej między Jay-Jay Wilsonem (8-0) i Gadzhim Rabadanovem (16-4-2) oraz starcie wadze półciężkiej między Alexem Polizzim (9-1) i Jose Augusto (7-2, 1 NC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *