Absolute Championship Berkut zorganizuje czwartą galę w Polsce – ACB 53: „Young Eagles 15”

Już 18 lutego organizacja ACB po raz czwarty zawita do Polski. W olsztyńskiej karcie walk ACB 53: „Young Eagles 15”, zobaczymy plejadę topowych zawodników z Polski i z zagranicy.

Pierwszym oficjalnie ogłoszonym uczestnikiem będzie reprezentant gospodarzy Adrian Zieliński (16-5; 2-2 ACB). Zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn stoczył dla federacji cztery pojedynki, ostatni z nich przegrywając przez duszenie w 2 rundzie, przerywając tym samym passę dwóch mocnych zwycięstw z rzędu. Możemy być pewni, że w lutym będzie chciał pokazać się ze znacznie lepszej strony.

Nowością będzie fakt pojawienia się Karola Celińskiego (12-6-1), który po przerwie spowodowanej kontuzjami, będzie miał możliwość pokazać jak spożytkował nieobecność na zawodowej scenie od maja 2015. Jak twierdzi, w tym czasie nie próżnował i będzie mógł w pełni zaprezentować się przed lokalnymi kibicami.

Dalej, klubowy kolega Paweł Kiełek (7-2-1; 1-0 ACB), który do tej pory zdążył zaliczyć świetny debiut dla federacji. Jego wrześniowy start ACB nie doszedł do skutku z powodu kontuzji, dlatego na Hali Urania, powinniśmy spodziewać się po nim motywacji i głodu walki.

Na ACB zadebiutuje z kolei Piotr Karwowski (2-0-1), który w zawodowej karierze występował głównie na lokalnych wydarzeniach i nie przegrał jeszcze żadnego z trzech pojedynków. Poprzedni rok w jego przypadku, należał do bardzo udanych, bo zaliczył dwa zwycięstwa przez duszenie. Po swojej stronie będzie miał tego dnia młodość oraz przychylność lokalnych fanów z Olsztyna.

Nie zabraknie też w karcie walk olsztynskiego Czeczena  Aslambeka Arsamikova (4-2; 1-1 ACB), na co dzień również trenującego w Berkut Arrachion Olsztyn. „Amir” brał udział w wielu galach na terenie całej Polski i do oktagonu ACB. W lutym zeszłego roku, został wyróżniony bonusem za Walkę Wieczoru na gali ACB 30, co pokazuje potencjał tego zawodnika.

Na ACB w Olsztynie, zadebiutuje również miejscowy Patryk Wołodkiewicz (3-0), który nie zaznał jeszcze smaku porażki. We wrześniu zanotował świetny powrót po dwóch latach przerwy w startach, nokautując rywala w 1 rundzie.

Z „młodych orłów” wystąpi również Kamil Unruh (0-0), który po wielu amatorskich pojedynkach, zdecydował się na zawodowy debiut. 20-letni reprezentant miejscowego Arrachionu, ma na swoim koncie liczne puchary, zdobyte w najbardziej prestiżowych zawodach na terenie Polski.

Rywali dla wyżej wymienionych, oraz kolejnych uczestników zostaną podani już w najbliższym czasie.

Bilety na galę ACB 53: „Young Eagles 15”, tradycyjnie będzie można nabyć za pomocą internetowego www.ticketpro.pl. Gala już 18 lutego na Hali Urania, przy ulicy Alei Marsz. Józefa Piłsudskiego 44 w Olsztynie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *