A.J. McKee: Walka z Pitbullem wyłoni najlepszego na świecie

Bellator MMA

Amerykanin podkręca atmosferę przed finałem turnieju wagi piórkowej.

W walce wieczoru gali Bellator 263, A.J. McKee (17-0) podejmie Patricio Freire (32-4) w starciu kończącym 16-osobowy turniej rozgrywany w dywizji 145 funtów. Amerykanin uważa, że ta walka ma istotne znaczenie nawet dla dyskusji o najlepszych zawodnikach MMA bez podziału na kategorie wagowe.

Uważam, że ta walka toczy się o status najlepszego na świecie bez podziału na kategorie wagowe. W kategorii piórkowej nie ma zbyt wielu gości, którzy mogliby zatrzymać mnie lub Pitbulla.

McKee czekał na walkę z Brazylijczykiem od dawna, teraz gdy dostał szansę, ma zamiar zaskoczyć wszystkich.

Mam zamiar tam wyjść, sięgnąć do mojej torby ze sztuczkami i zszokować świat. On zrobił wiele dla tego sportu i był na moim celowniku od długiego czasu, odkąd zacząłem w to wchodzić. Wyzywałem go po każdej z siedemnastu walka a teraz przyszedł czas aby to zrobić.

Amerykanin uważa, że pod względem stylu walki jest bardzo trudnym zestawieniem dla Freire.

To nie potrwa cały dystans. Stylistycznie, to złe zestawienie dla niego. Nie jest to coś osobistego, ale mój styl nie będzie dobry dla niego. Ja muszę trzymać dystans, utrzymywać pozycję i nogi, dystans to spor część tej walki, a później złapanie go z kąta.

W drodze do finału A.J. odprawił kolejno: Georgiego Karakhanyana, Dereka Camposa i Darriona Caldwella. Z kolei Patricio wyeliminował Juana Archuletę, Pedro Carvalho i Emmanuela Sancheza.

Gala Belaltor 263 odbędzie się 31 lipca w Los Angeles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *