5-lecie Fight24, plany oraz KONKURS. Główna nagroda: Bon 500 zł do Sklepu SFD

Z uwagi na m.in. zmiany w strukturach redakcji przesunęliśmy w czasie celebrowanie urodzin serwisu. Teraz już wszelkie zaległe sprawy mamy wyprostowane i możemy razem z Wami obchodzić 5-lecie. Tak jest, Fight24.pl w tej formie w jakiej funkcjonuje obecnie, ma już ponad 5 lat. Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania.

Taki jubileusz, to bez wątpienia czas radosny, ale także czas zmuszający do refleksji i pomyślenia nad przyszłością, a ta, miejmy nadzieję nadal z Waszym czynnym udziałem, szanowni użytkownicy będzie bez wątpienia świetlana.

Na początek trochę o najbliższych planach. Aktualny skład redakcji możecie zobaczyć Tutaj i w związku z tym, także mamy pewien zamysł pod roboczym (a może i ostatecznym ;)) tytułem – „Poznaj moich Spartan”. To cykl, w którym co jakiś czas będziemy przedstawiać jednego z członków redakcji, jego historię, jego pasje, ciekawostki. Chcemy wyjść do Was, pokazać, że tak samo jak Wy jesteśmy zapaleńcami, że jesteśmy jednymi z Was, że nie jesteśmy anonimowymi „pismakami” w powyciąganych t-shirtach z postaciami z kreskówek i żelem na włosach. Pierwszy slogan Fight24.pl – „From Fighters, to Fighters”, jednak zobowiązuje. 😉

Drugi projekt, to cykl artykułów, który już się rozpoczął, mowa tu o „Ladies Corner”, prowadzonym przez naszą redakcyjną koleżankę Lady M. Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety często miewają zupełnie inny pogląd na daną kwestię niż mężczyźni, a niejednokrotnie nawet kilka innych poglądów. 😉 Zapraszamy zatem do śledzenia „Ladies Corner„, sporty walki nie tylko z kobiecego punktu widzenia, ale także, a może nawet przede wszystkim z punktu widzenia prawdziwego eksperta.
W niedalekiej przyszłości pojawią się również nowe projekty i kolejne pomysły, na to, aby nasz wspólny serwis Fight24.pl stawał się coraz bardziej atrakcyjny i ciekawy.

Wam i sobie życzmy kolejnych lat spędzonych wspólnie, z pasją, a samemu serwisowi jak najszybszych serwerów i solidnej przepustowości. 🙂

A teraz już zapraszamy do urodzinowego konkursu, w którym główną nagrodą jest Bon o wartości 500 zł do wykorzystana na dowolny asortyment, w Sklepie SFD.

Druga nagroda, to bombowy zestaw suplementów dla fightera, ufundowany przez naszego partnera, firmę IHS Technology.

W skład zestawu wchodzi: IHS High Kick i IHS Crea Fight.

Trzecia nagroda, to miła niespodzianka od firmy Ground Game, do wyboru super spodenki lub rashguard, w wybranym przez laureata modelu i rozmiarze.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl. Jeśli nie jesteś zarejestrowany, zrób to już teraz TUTAJ.

Teraz przechodzimy do trzech konkursowych pytań:

1. Pierwszy slogan portalu Fight24.pl brzmiał:
a) From Fighters, to Fighters.
b) Fighters Fight
c) Fight24 and more

2. Nowy, autorski cykl, Pierwszej Damy Fight24.pl, czyli Lady M to:
a) Tips and Tricks
b) Ladies Corner
c) Salon kosmetyki twarzy

3. W ostatnim czasie, jeden z naszych wpisów, na swoim Tweeterze udostępniła:
a) Brittney Palmer
b) Cris Cyborg
c) Gina Carano

Odpowiedzi 1,2,3/a,b lub c prosimy udzielać w komentarzach.

Konkurs trwa do 1 czerwca (niedziela), do godziny 23:59. Po upływie tego terminu wybrani zostaną trzej laureaci, którzy następnie zostaną poproszeni o kontakt z redakcją celem weryfikacji danych.
Wyniki konkursu oraz prośba o kontakt, opublikowane zostaną 2 czerwca (poniedziałek) ok. godziny 15.
Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl (rejestracja zajmuje dosłownie chwilę).

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Życzymy powodzenia. 🙂
Pozdrawiamy
Team Fight24.pl

78 thoughts on “5-lecie Fight24, plany oraz KONKURS. Główna nagroda: Bon 500 zł do Sklepu SFD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *