„Big” John McCarthy na MMA Attack 2


(fot. mma-attack.net )

LETS` GET IT ON!” – Zabrzmi w oktagonie Gali MMA Attack 2, w katowickim Spodku 27 kwietnia. Wypowie je nie, kto inny, jak legendarny „Big” John McCarthy. Znają go wszyscy kibice MMA, na całym świecie. Rozpoczął swą przygodę z Mixed Martial Arts już w 1994 roku, w Los Angeles. Pracował tam jako oficer policji. Dziś, jako sędzia jest największym autorytetem Mieszanych Sztuk Walki. – „Bezpieczeństwo walczących, jest dla mnie wszystkim! Zawsze jest lepiej przegrać walkę, niż ulec kontuzji, która wykluczy cię ze sportu.” – Tak brzmi motto BIG Johna McCarthy. Nazywają go BIG ze względu na wzrost, prawie dwa metry, i atletyczną posturę.

W 2011 roku McCarthy wydał autobiografię pod tytułem “Let’s Get It On – The Making of MMA and its Ultimate Referee”

John ma obecnie 49 lat, prowadzi własny klub MMA i szkolenia sędziowskie. Ostatnio można było go zobaczyć w roli arbitra na gali UFC 143. Oprócz UFC, w roli sędziego był obecny na galach Strikeforce, czy już nieistniejącej organizacji Affliction.

„Sprowadzając tak doświadczonego arbitra chcemy przyczynić się do poprawy sędziowania na polskich zawodach MMA i pomóc polskim sędziom w zdobyciu potrzebnej wiedzy.” – powiedział szef organizacji MMA Attack.

To nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy dla naszych kibiców. Codziennie nowe informacje na: mma-attack.net

17 thoughts on “„Big” John McCarthy na MMA Attack 2

  1. Doskonała wiadomość, natomiast żeby to wszystko zadziałało jak należy, to Big John MUSI mieć zasadniczy wpływ na sędziów poza ringiem, bo ci w polskich realiach stanowią największe „zagrożenie” dla rozstrzygnięć. najlepiej byłoby sprowadzić sędziów skądkolwiek spoza naszego kraju choćby z Rosji czy Niemiec.

  2. Bigh Jon największa gwiazda na mmaatack. chcialem jeszcze napisac ze gdyby nie pojedynki frejków to nigdy by niebyło walk kity drwala grabowskiego bo oni pobieraja jakis większy hajs od jakiegos pierwszego lepszego goscia z copacabany. I jeszcze co do nicka diaza na mmarocks pisali jakies debile że Diaz ma jakąś schizofremie czy cos a tak naprawde diaz robi tak specjalnie przez co jest zainteresowanie tym niby świrem to tak samo jak z dodą czy rutowicz one są mądrzejsi niż niejeden admin tej strony tylko kreują pewne zachowania typu pusta blondi czy coś wdedy głupi ludzie interesują sie takimi osobami a oni zyskują na popularności przyznajcie mi racje psychofani

  3. slu no to coś zachowanie ala ty ,doda ,diaz tylko że to wielkie gwiazdy a Ty antyfan internetowy trool cwany bo możesz coś napisać dabilnego ale jestem za demokracją więc nie powinni Ci nic zabraniać , Twoją głupotę można ignorować ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *