Złamany oczodół Machidy

(watchkalibrun.com)

Prawa ręka Mauricio „Shogun” Ruy totalnie zmiażdżyła Lyoto Machidę. Był to pierwszy KO w karierze Lyoto, a dodatkowo Dragon ma najprawdopodobniej złamany oczodół. Oto, co na ten temat mówi Soares:

„Ma pękniętą kość, a doktor mówi, że opuchlizna jest wynikiem dostania się tam powietrza. W takich warunkach wystarczy wydmuchać nos i już powietrze się tam dostaje.”

Machida dostał profilaktycznie zawieszenie medyczne na 60 dni.

14 thoughts on “Złamany oczodół Machidy

  1. Dajcie spokój, pęknięty oczodół to poważna kontuzja, w razie zakażenia bezpośrednie zagrożenie życia (naczynia tej okolicy połączone z unaczynieniem opon mózgowych). Poza tym niezwykle ciężka dla chorego, ciągły ból, problemy ze snem ze względu na obrzęki, cały dzień na znieczulaczach. A wy się cieszycie i krzyczycie WAR Shogun? Nie sądzę, aby sam Rua cieszył się z tego, że jego przeciwnik przeżywa teraz męczarnie…

  2. Seban28 – tysonic napisał siekierezada z małej litery, więc nie miał na myśli ani bieszczadzkiego baru (znanego z bójek), ani książki Stachury ( w której notabene bójki też miały miejsce). Tego typu hejterskie komentarze są poniżej poziomu i wbrew netykiecie. Od takie zwykłe zaczepki z piaskownicy.

  3. Przecież wcześniej to pisałem, że on wygląda dziwnie przez to mieszanie krwi. Nie jestem rasistą, ale sami przyznajcie – takie połączenie jest co najmniej niecodzienne. Kuźwa, ciekaw jestem czy to tym pierwszym uderzeniem czy tymi bombami na ziemi…? Niech się szybko wykuruje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *