Yoel Romero ma wiadomość dla niedowiarków i Chrisa Weidmana

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Yoel Romero postanowił w bardzo konkretny sposób odpowiedzieć niedowiarkom oraz Chrisowi Weidmanowi na zarzuty stosowania przez niego dopingu.

Yoel Romero i Chris Weidman staną do walki między sobą 12 listopada na gali UFC 205, a zwycięzca pojedynku zostanie pretendentem do walki o pas wagi średniej z Michaelem Bispingiem. Od czasu ogłoszenia tej walki Chris Weidman wciąż podkreśla i wypomina Yoelowi Romero jego oblane testy antydopingowe po ostatniej walce.

Słowa krytyki dotarły do Yoela Romero, który postanowił udowodnić, że jest on badany przez USADA bardzo często i umieścił na swoim Instagramie filmik na którym widać moment pobierania próbki.

„Dla ludzi, którzy wątpili we mnie i dla tych którzy mnie wspierali. Byłem testowany każdego miesiąca odkąd USADA współpracuje z UFC.”

Romero dodał również wpis na swoim Twitterze w którym z powątpiewaniem zapytał, czy Weidman również przechodzi takie same testy.

„Minionej nocy krew i mocz. Dzisiaj mocz. Mam nadzieję, że  Chris Weidman również przechodzi takie testy. Niektórzy z nas wciąż wyglądają tak samo 😉 .”

Jak więc widać Romero przechodzi rygorystyczne testy antydopingowe przeprowadzane przez USADA i jest jednym z niewielu zawodników, którzy mogą pochwalić się taką sylwetką w MMA.

Nothing better the @metabolicmeals after my workout . #soldierofgod #mmacubano #ufc205

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Yoel Romero (@yoelromeromma)

14 thoughts on “Yoel Romero ma wiadomość dla niedowiarków i Chrisa Weidmana

  1. Lepiej zbudowany jest Rockhold a Wy sie rozpływacie nad Romero ..Panowie…

    Biorąc pod uwagę umiejętności w klatce Romero bedzie bardzo trudnym rywalem dla Chrisa. Ma bardzo silny cios i jest ogólnie dynamiczny zawodnikiem. Pomimo , ze w moich oczach przegrał z Jacare zaprezentował sie b. dobrze. zasadnicze pytanie ile rund bedzie miała walka. NA dystansie 3 słabe szanse ma Chris. Na dystansie 5 on jest rywalem.

  2. Co kto lubi. Luke jest trochę chudyale ma mega rzeźbę. Jest wysoki to taka sylwetka musi być by limit wagowych się zgadzał. Atrzac na romero myśli się ,że to mega silny koles i tak jest. To cardio musi zrobić i pozabija ich

  3. Powiem Panowie tak sylwetka Luke jest na bank osoiagalna bez koksu. Ja sie nie szprycuje niczym a tylko to , ze troche słabiej wygladam zawdzieczam niekonsekwencji w treningach 😉 wprzypadku sylwetki Romero zakładam ,ze jest podobnie.

  4. Reasumując Remero czy Rockhold maja sylwetki które wyglądają na naturalne. Można do nich dojść spokojnie na czysto. Nie patrzcie na ludzi na silkach bo oni g.. wiedza o sporcie 😀 co do luja Romero to potwierdzam, ma kopyto koles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *