Krzysztof Kułak vs Vincent del Guerra na gali Celtic Gladiator 10 w Londynie

Krzysztof Kulak vs Vincent del Guerra

Krzysztof Kułak powróci do klatki podczas gali Celtic Gladiator 10.

Organizacja Celtic Gladiator potwierdziła, iż walką wieczoru gali Celtic Gladiator 10 będzie pojedynek pomiędzy Krzysztofem Kułakiem a Vincentem del Guerrą.

Krzysztof Kułak (26-15-2) ostatnimi czasy walczy bardzo rzadko, od występu na gali KSW 25 podczas której zmierzył się z Abu Azaitarem aż do następnego pojedynku z Maciejem Jewtuszko minęły ponad dwa lata. Krzysztof zaliczył ostatnio dwie porażki z rzędu w tym obie przegrane zostały rozstrzygnięte przez nokauty. Polak jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, był między innymi mistrzem organizacji KSW w wadze średniej oraz jest aktualnie mistrzem organizacji Celtic Gladiator. W swojej bogatej karierze walczył m.in. z takimi zawodnikami jak: Oleksiy Oliynyk, Alexander Gustafsson czy Michał Materla.

Vincent del Guerra (24-16) jest zawodnikiem pochodzącym z Francji, podobnie jak Kułak swoje ostatnie dwa pojedynki przegrał. W trakcie swojej kariery występował na mniej znanych galach w całej Europie. W ostatnim czasie przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatnią dobrą passę rozpoczął walką z Malickiem Syllą, kiedy to potrafił wygrać trzy pojedynki z rzędu, od tamtego czasu nie wygrał nawet dwóch pojedynków z rzędu.

Gala Celtic Gladiator 10 odbędzie się 4 listopada w Londynie w hali York Hall.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *