Chris Weidman nie wierzy w słowa Yoela Romero o zanieczyszczonych odżywkach

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Możliwe, że Yoel Romero całkowicie zakończy sprawę między nim i USADA oraz kwestię zawieszenia, ale jego przyszły rywal Chris Weidman nie wierzy w jego słowa.

Weidman rozmawiał na ten temat w ostatnim odcinku The MMA Hour i stwierdził, że mówienie o zanieczyszczonych odżywkach jest  oklepaną wymówką.

„Gdy masz sterydy w swoim systemie i mówisz o wzięciu zanieczyszczonych suplementów, mnie to nie przekonuje i wszyscy używają tej wymówki. Pozwól mi znaleźć suplement w GNC, którego USADA nie uzna za czegoś wielkiego. Na prawdę nie wydaje mi się, by te zanieczyszczone suplementy były stamtąd.

Białko GNC i boostery testosteronu nie uczynią, że oblejesz testy antydopingowe. Teraz każdy boi się brać suplementy ze strachu przed oblaniem testu.

Nie lubię, gdy ludzie biorą sterydy i oszukują robiąc wymówki przez które ludziom jest ciebie żal. ja tego po prostu nie kupuję. Byłem w tym sporcie jeszcze przed USADA. Walczyłem z gośćmi na sterydach, a teraz ty chcesz żeby ich złapano na tym.”

Nigdy nie dowiemy się zapewne, czy faktycznie jest tak jak mówi Yoel Romero o tym, że stosował zanieczyszczone suplementy, czy świadomie wspomagał się dopingiem. Widać jednak, że kiedy raz się na czymś wpadnie, to łatka jest już przyszyta na stałe. Yoel Romero ma zmierzyć się z Chrisem Weidmanem na nowojorskiej gali UFC 205. Były mistrz wagi średniej, który będzie walczył u siebie wierzy w swoje zwycięstwo i czeka na ten moment przez całą swoją karierę.

„To najważniejsza walka w moim życiu. Będę walczył w Madison Square Garden. Jeśli zrobię wszystko tak jak powinienem, to prawdopodobniej dostanę walkę o pas i wrócę na odpowiedni tor.”

Podzielacie optymizm Chrisa Weidmana co do walki z Yoelem Romero i jego zwycięstwo? Sądzicie, że Chris ma jeszcze szansę zostać po raz drugi mistrzem dywizji średniej?

10 thoughts on “Chris Weidman nie wierzy w słowa Yoela Romero o zanieczyszczonych odżywkach

  1. Pieknie szklany krzyś ocieka hipokryzją . Te gadki zawodnimow o swojej czystości są mega słabe. Niech wykrywaja dosłownie wszystko albo jak ksw . Nie robimy kontroli ,bo to koszta. Krzysiu niech się zatroszczy o przygotowania w każdej chwili może się rozsypac. Gość jest mega kontuzjogenny. Urazy też okrawuja zawodnika z moiwosci. Romero jest jak rumble. Nie można być niczego pewnym . Może być ekspresowe ko na weidmanie. Romero to utytułowany zapaśnik. Ciekawy jestem jak krzysiu będzie sobie radził z obalaniem go ( na pięści lepiej się z romero nie bić)

  2. A ja pomimo swojej niechęci do Weidmana, to jednak myślę że wygra. Nikt nie wie co zrobi Joel, ale jeśli nie ustrzeli Chrisa w pierwszej rundzie to przegra. Weidman jest szybszy, cardio ma o niebo lepsze i więcej myśli w ringu. A co do Romero, to nie wiadomo w jakiej dyspozycji sterydowej będzie…czy zaryzykuje i coś weźmie? Czy nic nie weźmie bo wie że usada ma go na oku. Czas pokaże.

  3. Z ta.kondycja szklanki nie przesądzaj. Jest max przeciętna. On po szarpaninach wyraźnie słabnie. Tak samo końcowe rundy to już opary. Machida go cisnal w końcówce.walki. Po brunsonie hejterzy pisali ,że każdy nasteony go przeora jednak on zawsze wygrywał. Obycia ma mniej niż weidman nie dziwne ,że krzyś lepiej czyta walkę. Myślę ,że jak kondycja romorero nie zawiedzie pocisnie chrisa i on chyba to wie i głównie cardio będzie szlifowal. Walka z jacare coś go nauczyła. Romero nawet zdychany nokautowal kennedyego czy brunsona . Nie można z nim stać za długo.

  4. Obaj mają problemy kondycyjne choć weidmanie jest jednak młodszy. Jeśli romero znacząco poprawi cardio weidmanie będzie miał problem ,bo yoel jest piekielnie silny. Klincz z nim osuszy jego bąk z paliwem szybciej niż normalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *