UFC 103 : Mirko Cro Cop vs Junior dos Santos


Mirko Cro Cop 25-6-2
UFC (2-2), po prawie dwóch latach wrócił do oktagonu by wystąpić na gali UFC 99 Comeback. Filipovicz zwyciężył przez TKO, jednak w dużej mierze przyczyniły się do tego wsadzone palce Chorwata w oczy Mustapha Al Turka.Wypowiedź Mirko.

W tym momencie waga ciężka UFC jest bardzo trudna. MMA jako sport rozprzestrzenia się na cały świat, nowi zawodnicy przychodzą z różnych sportów i trenują. Będzie coraz ciężej i ciężej zdobyć pas. Najpierw, chce się skoncentrować na walce przeciwko Juniorowi. Wezmę obie walki i wierzę, że trzecia będzie o pas mistrzowski.

W środku  jeszcze jeden filmik, tym razem z udziałem „Cigano”

11 thoughts on “UFC 103 : Mirko Cro Cop vs Junior dos Santos

  1. Dawid następnym razem wypowiedz się w pełni bo teksty „omg” za wiele nie mówią, co chcesz przekazać 😉

    Spójrz sobie na gifa którego dodałem. Al Turk dostaje 4 palce w oczy i praktycznie jest bezbronny, co Cro Cop wykorzystał.

    Myślę, że Mirko i tak by wygrał pojedynek, ale na pewno nieszczęsne palce przyśpieszyły to i rozstrzygnęły walkę na korzyść Chorwata.

  2. Zawodnik na tym poziomie co Mirko powinien przestac kontynuowac walke, odczekac az turk dojdzie do siebie i dopiero pokazac ze jest zdolny do wygrania walki.Tym co zrobil pokazal ze swoje najlepsze lata ma za soba!!! mam nadzieje ze wygra Cigano, choc i tak chetnie obejrze mirko- legende mma!!!

  3. Jestem strasznie ciekawy co CC pokarze na UFC. Juz nie moge sie doczekac pierwszej walki. Swojej życiowej formy na pewno nie bedzie mial po takiej przerwie ale mysle ze wygra 🙂 jestem optymistą i zycze mu wygranej jednaj jak patrze na filmik to widze brak kondycji i dynamiki w kopnieciach :> oby… nie ciiiiiiiiiii napewno rozlozy wszystkich na lopatki 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *