Tito Ortiz wraca z emerytury, by zmierzyć się w trzeciej walce z Chuckiem Liddellem

Twitter @YellMagazine

Ogłaszanie zakończenia kariery, a potem powrót do rywalizacji po jakimś czasie to ostatnio bardzo częsta praktyka wśród niektórych zawodników i wygląda na to, że do tego grona dołączył Tito Ortiz.

Wygląda na to, że były mistrz wagi półciężkiej UFC i były zawodnik Bellatora Tito Ortiz zamierza wrócić z emerytury, aby stoczyć jeszcze jedną walkę. Tym razem „The Huntington Beach Bad Boy” chce stanąć do trzeciego pojedynku z innym byłym mistrzem Chuckiem Liddellem.

Tito Ortiz (19-12-1) zakończył karierę w styczniu 2017 roku po zwycięskiej walce przeciwko byłemu weteranowi UFC Chaelowi Sonnenowi na gali Bellator 170. Ortiz pokonał Sonnena przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie i po zakończonym pojedynku zdjął rękawice i dał je swojemu synowi, który położył je na środku klatki.

Ortiz najwyraźniej stęsknił się za rywalizacją i na swoim Instagramie ogłosił, że ma zamiar wrócić z emerytury, aby móc zrewanżować się Liddellowi za dwie porażki jakie poniósł w walce z nim na galach UFC 47 i UFC 66.

„Chcę dać fanom walkę, na którą czekali #TitovsChuck3 #Redemption, dzięki @primetime360esm.

Tito Ortiz oficjalnie wraca z rocznej emerytury. Kiedy podczas rozmowy w @BitetheMic z @MikeTyson i @Tattootheone Tito został zapytany, czy zamierza walczyć z @chuckliddell -Tito odpowiedział, dlaczego miałby nie zaprosić @OscarDeLaHoya i @GoldenBoyBoxing do MMA w celu promocji tej walki. Oscar powinien ją promować i dać fanom to, czego chcą, Tito Ortiza i Chucka Liddella 3.”

I want to give the fans the fight they have been waiting for #TitovsChuck3 #Redemption thanks to @primetime360esm with @get_repost Tito Ortiz is officially out of a year long retirement. While on @BitetheMic with @MikeTyson and @Tattootheone Tito was asked if he was going to fight @chuckliddell -Tito replied why doesn’t @OscarDeLaHoya @GoldenBoyBoxing get into #MMA and promote the fight. Oscar should promote it and give the fans what they want Tito Ortiz vs Chuck Liddell 3. @primetime360esm #goldenboymma #moneyfight #megafight #badblood #titovchuck3 #4thefans #Mexico #USA #Brazil #Canada #Japan #UK #Australia #Africa #China #Europe #Germany #Russia #ufc @espn @foxsports @sportscenter @cbssports @sportscenter @sportsillustrated

Post udostępniony przez titoortiz1999 (@titoortiz1999)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *