Marcin Held zmierzy się z Callanem Potterem w swoim debiucie w organizacji ACB

Marcin Held poznał nazwisko swojego przeciwnika z którym zmierzy się na gali ACB 88 w swoim debiucie w czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut. Tym rywalem będzie Australijczyk Callan Potter.

Marcin Held (23-7) związał się z organizacją ACB po tym, jak został zwolniony z UFC mając w tej organizacji cztery stoczone walki z czego tylko jedną wygraną. Held przegrał pojedynki z Diego Sanchezem, Joe Lauzonem i Damirem Hadzovicem, a jedyne zwycięstwo zdobył w ostatniej walce w starciu z Nasratem Haqparastem. Jedna wygrana walka nie pomogła niestety polskiemu zawodnikowi utrzymać się w największej organizacji MMA.

Marcin Held zmierzy się na czerwcowej gali z również debiutującym w organizacji ACB Australijczykiem Callanem Potterem (16-6). Potter ma za sobą imponującą serię ośmiu zwycięstw z rzędu i co warte uwagi wszystkie te walki zakończył przed czasem. Australijczyk walczył jednak tylko na lokalnych galach i pojedynek z Polakiem będzie pierwszą walką w zagranicznej organizacji. Potter ma na swoim koncie tytuły mistrza Valor Fight, Hex Fight Series i Eternal MMA.

Gala ACB 88 odbędzie się 16 czerwca w Brisbane w Australii. Na chwilę obecną ogłoszono cztery walki w których zmierzą się Thiago Silva vs Chris Camozzi, Luke Barnatt vs Karol Celiński, Marcin Held vs Callan Potter oraz Tanner Boser vs Chase Gormley.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *