Thomas Almeida i Cody Garbrandt o walce na UFC Fight Night 88

Almeida vs Garbrandt

Thomas Almeida i Cody Garbrandt zmierzą się tej nocy na gali UFC Fight Night 88. Obaj zawodnicy opowiedzieli o swoich odczuciach względem tej walki.

 Zarówno Thomas Almeida (21-0) jak i Cody Garbrandt (8-0) są niepokonanymi zawodnikami w zawodowej karierze, ale tej nocy jeden z nich będzie musiał pogodzić się z porażką. Zobaczmy, co obaj zawodnicy mają do powiedzenia. Zacznijmy od Thomasa Almeidy.

„Moim zadaniem jest walka w Oktagonie. Pokażę jak się tam walczy. Mój team jest moim teamem. Nie zamierzam nic mówić, po prostu pokażę to w klatce.

Muszę być tym Thomasem jakim jestem zawsze, którego wszyscy uwielbiają oglądać. Moim celem jest wyjście do walki i stoczenie jej w taki sposób w jaki zawsze walczę.”

Sprawdźmy, co na temat pojedynku powiedział Cody Garbrandt:

„Byłem podekscytowany tą walką. Mój przeciwnik posiada duże umiejętności, więc pozostaje mi pokazać swoje. We wcześniejszych pojedynkach nie musiałem pokazywać zbyt wiele zapasów, jiu jitsu, wkładać całego serca i determinacji. Ludzie z boku nie widzieli tego we mnie, więc jeśli zajdzie potrzeba pokazania umiejętności, będę walczył z sercem i walka może potrwać nawet 25 minut aż do zwycięstwa.

To niesamowite. Marzyłem o tych czasach odkąd po raz pierwszy wszedłem do klatki jako amator, przez całą drogę piać się po szczeblach, by być tutaj w UFC. Te walki były przede mną, ale ciężko pracowałem i poświęciłem się. Teraz jesteśmy tutaj i jest fight week. Cieszę się tym momentem i jestem podekscytowany mogąc wyjść do walki i mieć zabawę w niedzielę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *