Tag Archive | "Aurel Pirtea"

ACA 103: Yagshimuradov vs. Butorin

ACA 103: Yagshimuradov vs. Butorin

Data: 14.12.2019
Miejsce: Sankt Petersburg

Karta główna

Walka o tytuł wagi półciężkiej
93 kg: Dovletdzhan Yagshimuradov (c) vs. Alexey Butorin

Walka o tytuł wagi koguciej
61 kg: Rustam Kerimov (c) vs. Francisco de Lima Maciel

66 kg: Marat Balaev vs. Diego Brandao
61 kg: Mikhail Malyutin vs. Igor Zhirkov
70 kg: Yusuf Raisov vs. Raimundo Batista

Karta wstępna
70 kg: Alexander Sarnavskiy vs. Aurel Pîrtea
66 kg: Andrey Goncharov vs. Rustam Taldiev
66 kg: Abdul-Rakhman Temirov vs. Kurban Taigibov
93 kg: Alexey Sidorenko vs. Amirkhan Guliev
57 kg: Alexey Shaposhnikov vs. Goga Shamatava
84 kg: Brett Cooper vs. Alexey Efremov
57 kg: Kurban Gadzhiev vs. Charles Henrique
61 kg: Murad Kalamov vs. Kyle Reyes
84 kg: Vyacheslav Babkin vs. Magomedrasul Gasanov
61 kg: Rodrigo Praia vs. Firdavs Khasanov

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 98: Krasnodar – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 98: Krasnodar na której walką wieczoru był pojedynek w wadze muszej między Charlesem Henrique a Valeriyem Khazirokovem.

Walka wieczoru
125 lbs.: Charles Henrique pokonał Valeriya Khazirokova przez TKO (ciosy), runda 2, 00:35

Karta główna
170 lbs.: Aurel Pirtea pokonał Abdul-Rakhmana Makhazhieva przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 2, 1:30
145 lbs.: Tural Ragimov pokonał Ivana Zhvirblię przez poddanie (gilotyna), unda 1, 1:57
155 lbs.: Rasul Shovkhalov pokonał Efraina Escudero przez większościową decyzję
145 lbs.: Andrey Goncharov pokonał Fanila Rafikova przez KO (cios), runda 2, 4:15
145 lbs.: Maycon Silvan pokonał Magomeda Ginazova przez poddanie (duszenie zza pleców), runda, 2:56
145 lbs.: Kyle Reyes pokonał Kharona Orzumieva przez KO (cios), runda 1, 1:30
135 lbs.: Rodrigo Praia pokonał Salamu Zakarova przez jednogłośną decyzję
145 lbs.: Daniel Oliveira pokonał Makharbeka Karginova przez niejednogłośną decyzję
145 lbs.: Makhochi Sagitov pokonał Khuseina Maltsagova przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 1, 1:43
125 lbs.: Ruslan Abiltarov pokonał Azamata Pshukova przez poddanie (duszenie D’Arce), runda 3, 0:30
125 lbs.: Murad Magomedov pokonał Felipe Silvę przez jednogłośną decyzję

Cała gala do obejrzenia poniżej:

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 98: Krasnodar

ACA 98: Krasnodar

Data: 31.08.2019
Miejsce: Basket Hall, Krasnodar – Rosja

Walka wieczoru
155 lb: Timur Nagibin vs. Viskhan Magomadov

Co-main event
125 lb: Valeriy Khazhirokov vs. Charles Henrique

135 lb: Ivan Zhviriblia vs. Tural Ragimov
135 lb: Magomed Ginazov vs. Maycon Silvan
155 lb: Rasul Shovkhalov vs. Efrain Escudero
170 lb: Rakhman Makhazhiev vs. Aurel Pîrtea
145 lb: Khusein Maltsagov vs. Makhochi Sagitov
135 lb: Rodrigo Praia vs. Salamu Zakarov
145 lb: Makharbek Karginov vs. Deivi Daniel Oliveira de Almeida
145 lb: Haron Orzumiev vs. Kyle Reyes
145 lb: Andrey Goncharov vs. Fanil Rafikov
125 lb: Azamat Pshukov vs. Ruslan Abiltarov
125 lb: Murad Magomedov vs. Miguel Felipe Bunes da Silva

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 92: Polska – darmowa transmisja i wyniki walk

Dziś na warszawskim Torwarze odbędzie się gala ACA 92 na której walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półciężkiej między Dovletzhanem Yagshimuradovem i Karolem Celińskim. W co-main evencie w wadze ciężkiej Daniel Omielańczuk zmierzy się z Zelimkhanem Umievem.

Gala rozpocznie się o godzinie 17:00 i w Polsce będzie ją można obejrzeć za darmo na platformie ACA – TUTAJ.

Read the full story

Posted in Wyniki gal2 komentarze

ACA 92: Polska

ACA 92: Polska

Data: 16.02.2019
Miejsce: Torwar – Warszawa

Walka o tytuł wagi półciężkiej
205 lbs.: Dovletdzhan Yagshimuradov vs. Karol Celiński

Co-main event
265 lbs.: Daniel Omielańczuk vs. Zelimkhan Umiev

185 lbs.: Piotr Strus vs. Ibragim Chuzhigaev
265 lbs.: Denis Smoldarev vs. Tony Johnson Jr
155 lbs.: Brian Foster vs. Abdul-Aziz Abdulvakhabov
170 lbs.: Aslambek Saidov vs. Ciro Rodrigues
145 lbs.: Adlan Bataev vs. Frantz Slioa
185 lbs.: Radosław Paczuski vs. Jarosław Lech
205 lbs.: Luke Barnatt vs. Jorge Gonzales
185 lbs.: Abdul-Rakhman Dzhanaev vs. Wendres da Silva
155 lbs.: Amirkhan Adaev vs. Efrain Escudero
155 lbs.: Khunkar Pasha Osmaev vs. Aurel Pirtea
135 lbs.: Magomed Ginazov vs. Josiel Silva
265 lbs.: Dawid Kobiera vs. Mateusz Łazowski
125 lbs.: Shamkhan Erzanukaev vs. Grzegorz Joniak

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 85: Leone vs Ginazov

ACB 85: Leone vs Ginazov

Data: 21.04.2018
Miejsce: Rimini – Włochy Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 69: Young Eagles 22

ACB 69: Young Eagles 22

Data: 9.09.2017
Miejsce: Almaty Arena, Ałmaty – Kazahstan Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 60: Aguev vs Devent

ACB 60: Aguev vs Devent

Data: 13.05.2017
Miejsce: Hallmann Dome, Wiedeń – Austria Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 54: Supersonic – wyniki walk

Zapraszamy do oglądania na żywo i komentowania gali ACB 54: Supersonic w Manchesterze na której walką wieczoru jest pojedynek między Luke Barnattem i Mamedem Khalidovem. Read the full story

Posted in Wyniki gal2 komentarze

ACB 54: Supersonic

ACB 54: Supersonic

Data: 11.03.2017
Miejsce: Manchester Arena, Manchester – Anglia Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ACA 103: Yagshimuradov vs. Butorin

Data: 14.12.2019, Sankt Petersburg

UFC 245: Usman vs Covington

Data: 14.12.2019, T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada – USA

Bellator 235 “Salute the Troops”: Barnett vs. Markes

Data: 20.12.2019, Neal S. Blaisdell Center, Honolulu – Hawaje

GLORY Collision 2: Unfinished Business

Data: 21.12.2019, GelreDome, Arnhem – Holandia

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.