Roxanne Modafferi nową rywalką Nicco Montano w walce o inauguracyjny pas kategorii muszej UFC

MMAFighting.com

Sijara Eubanks wypada z walki o inauguracyjny pas kategorii muszej UFC.

Nastąpiła zmiana w głównej walce wieczoru gali The Ultimate Fighter 26 Finale. Początkowo w walce wieczoru, której zwyciężczyni zostanie pierwszą mistrzynią UFC w kategorii muszej, mieliśmy zobaczyć pojedynek pomiędzy Sijarą Eubanks (2-2) oraz Nicco Montano. Do walki ostatecznie nie dojdzie z powodu wypadnięcia z rozpiski Sijary Eubanks, która znajduje się w szpitalu, w związku z problemami przy ścinaniu wagi. Nową przeciwniczką w walce z Montano, została Roxanne Modafferi, która w półfinale programu TUF 26, przegrała z Eubanks.

Roxanne Modafferi (21-13) to bardzo doświadczona zawodniczka, która ma na swoim koncie aż 34 zawodowe pojedynki. Zawodniczka aktualnie ma na swoim koncie dwa zwycięstwa z rzędu. Podczas swojej kariery, występowała m.in. w organizacji Strikeforce oraz Invicta FC. W obu tych organizacjach była pretendentką do mistrzowskiego pasa. Od lipca 2010 roku do listopada 2013, miała bardzo trudny okres w karierze, ponieważ przegrała aż 6 pojedynków z rzędu.

Nicco Montano (3-2) posiada o wiele mniejsze doświadczenie niż swoją przeciwniczka, ponieważ będzie to dla niej dopiero szósty zawodowy pojedynek. W ostatnim pojedynku przegrała przez jednogłośną decyzję z Julią Avila. Większość swoich zawodowych walk stoczyła dla organizacji KOTC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *