Ronaldo „Jacare” Souza przyjął ofertę UFC na walkę z Derekiem Brunsonem

Fot. UFC.com

Były pretendent do tytułu wagi średniej UFC Ronaldo „Jacare” Souza przyjął ofertę walki z Derekiem Brunsonem na gali w Brazylii.

UFC zaoferowało Ronaldo Souzie (24-5, 1 NC) walkę Derekiem Brunsonem (18-5), który lubi ostatnio nokautować swoich przeciwników.

„Jacare” napisał na Twitterze, że zaproponowano mu walkę z Brunsonem na gali UFC Fight Night 125, która zaplanowana jest na 3 lutego w Belém w Brazylii.

„UFC zaoferowało mi Dereka Brunsona jako rywala na walkę 3 lutego na UFC FN 125, w Belem do Para w Brazylii. Zgodziłem się już tam walczyć, więc teraz decyzja należy do Dereka Brunsona. Mam nadzieję, że nie wymyśli żadnych wymówek dotyczących lokalizacji i daty wydarzenia.”

„Jacare” będzie chciał odrobić stratę z ostatniej porażki przez TKO w drugiej rundzie w starciu z aktualnym tymczasowym mistrzem Robertem Whittakerem na gali UFC na FOX 24. Z drugiej strony, Brunson ma za sobą dwie zwycięskie walki zakończone nokautami w pierwszej rundzie. Brunson pokonał w ten sposób Dana Kelly’ego  oraz byłego mistrza Lyoto Machidę w ostatniej walce na gali UFC Fight Night 119.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *